Získaj hru za euro

Získaj hru za euro
Obchod pre profi hráčov, kde na klientoch záleží. A preto si klienti a hráči zaslúžia aj super profi prístup. Nová akcia "Získaj hru za euro" určite každého jedného hráča nadchne. Teraz si poviete, kde je háčik. Prezradíme vám, že žiaden háčik nikde nie je a isto je tomu tak.

Ako postupovať, aby ste mohli získať hru, ktorá je novinkou v hernom svete za jedno jediné euro?

Stačí, ak si hru objednáš online a vyzdvihneš si ju na predajni. Treba doplniť však, že to platí iba na xbox one, xbox series, ps4, ps5 a na nič iné. Takže, dávajte si pozor, aby ste nešliapli zbytočne vedľa. Jediné, čo vám stačí, aby ste dostali hru, ktorá je novinkou, je to, že prinesiete so sebou dve hry, ktoré majú minimálnu bazárovú hodnotu do tridsiatich eur a novinka za euro je tvoja. Jednoduché, však? 

Pgs.sk
Pgs.skNová akcia
Výpredaj

Bazár hier

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 108 ľudí
Pgs.sk
Pgs.skNová akcia

Tak na čo čakáš? Pusti sa do triedenia hier, vyraď tie, ktoré ťa už omrzeli alebo si celé prešiel, napíš na stránky progamingshopu a spoločne zistíte, či máš možnosť získať hru za jedno euro z herného sveta plného noviniek, alebo, žiaľ, nie. 

Ak nie, veríme, že ceny na tomto e-shope sú prijateľné a nájdeš si v ponuke to správne pre seba, a že nezanevrieš na svoju silnú osobnosť hráča iba kvôli tejto akcii, ktorá, bohužiaľ, nie je pre všetkých. Nie je v nej háčik, ale nie je jednoduchá. Ale zasa ty dobre vieš, že ani levely v hrách nie sú jednoduché a ak niečo chceš, snažíš sa daný level prekonať so všetkým, čo k tomu patrí. Tak prekonaj aj tento level a získaj hernú novinku za jediné euro. A aké hry sú v ponuke, to si vieš stále prezrieť na stránkach v sekcii tejto akcie. Tak neváhaj, lebo ti to uchmatne niekto iný a ty budeš hráčom, ktorý hru prehrá, a ty si predsa silný hráč, ktorý neprehráva. 

Ak je táto akcia pre teba zbytočná, stále od teba tvoje hry vedia odkúpiť, a čo ty vieš? Možno ti za to ponúknu aj veľmi peknú sumu. Ale nezabúdaj, všetko je o komunikácii a ako aj v hre, ak niečo chceš, treba za tým ísť správnym smerom.

progaming

Assassin’s Creed: Valhalla

Ubisoft konečne ukončil čakanie hráčov na ďalší diel zo série Assassin´s Creed a predstavil nám hru Assassin´s Creed Valhalla, ďalšie pokračovanie v histórii zahŕňajúcej akčné dobrodružstvo, tentokrát približujúce prostredie Vikingov.

DiRT 5

Epické preteky, čistý výraz, nespútaný štýl.

emon’s Souls

Bluepoint Games prinášajú remake PlayStatioon klasiky Demon's Souls.

Bonipo odporúča