Zľavy, kupóny a zľavové kódy Pneumatiky.sk

Všetky kupóny

Akcia

Akciové sady pneumatík a diskov

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 40 ľudí
Akcia

Akciové hliníkové disky

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 5 ľudí
Akcia

Doprava zdarma na strešné nosiče a strešné autoboxy

 • Neobmedzená platnosť
 • Využili 4 ľudia

Najčastejšie otázky pre Pneumatiky.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Pri osobnom odbere môžete platiť v hotovosti alebo kartou. Kuriérovi môžete zaplatiť dobierkou pri prevzatí tovaru. Zvoliť si môžete aj platbu vopred bankovým prevodom cez internet banking alebo platobnou kartou.
 • Ako a mi bude tovar doručený?
  Tovar Vám bude doručený kuriérom (GLS, DPD alebo DHL) na Vami určenú adresu dodania a obdržíte ho nasledujúci pracovný deň po odoslaní z nášho skladu. Kuriér Vás pred doručením bude kontaktovať na Vami zadanom telefónnom čísle. V prípade, že ste sa rozhodli uhradiť objednávku prostredníctvom dobierky, pri prevzatí zásielky ju uhradíte priamo kuriérovi v hotovosti. Pri platbe prevodným príkazom na účet, platobnou kartou alebo cez internet banking Vám bude zásielka odoslaná až po pripísaní sumy na náš bankový účet.
 • Kedy mi bude tovar doručený?
  Predávajúci je povinný do 30 dní odo dňa doručenia objednávky odoslať kupujúcemu objednaný tovar, ak sa nedohodli inak, alebo ak pri tovare nebola uvedená dlhšia dodacia lehota. Ak je tovar skladom, je expedovaný podľa kapacitných možností v čo najkratšom čase. Ak sa v objednávke nachádza viacero tovarov a časť z nich nie je skladom, kupujúci bude informovaný o možnosti plnenia objednávky postupným dodaním tovarov formou čiastočných dodávok. Spolu s tovarom je kupujúcemu zasielaný návod ako i ostatné dokumenty k tovaru od výrobcu.
 • Môžem si tovar vyzdvihnúť aj osobne?
  Využite možnosť osobného odberu Vami objednaného tovaru na našej prevádzke na Nádražnej ulici 34/A v Ivanke pri Dunaji. O možnosti prebrať si objednaný tovar budete informovaný telefonicky alebo e-mailom.
 • Môžete mi objednané pneumatiky alebo disky pri osobnom vyzdvihnutí aj prezuť?
  Objednané pneumatiky alebo disky Vám za zvýhodnenú cenu osadíme na Vaše auto v našom pneuservise na Nádražnej ulici 34/A v Ivanke pri Dunaji. Za servisné práce môžete zaplatiť osobne v hotovosti alebo platobnou kartou. Pri platbe prevodným príkazom na účet, platobnou kartou alebo cez internet banking je možný osobný odber a prezutie až po pripísaní sumy na náš bankový účet. Ohľadom možných termínov prezutia Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
 • Ako môžem zrušiť objednávku?
  Spotrebiteľ môže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je dodanie tovaru, aj pred začatím plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy. Spotrebiteľ vypĺňa a odosiela objednávkový formulár predávajúcemu s vedomím svojej povinnosti prevziať objednaný a následne doručený tovar. Spotrebiteľ môže objednávku stornovať zaslaním žiadosti na emailovú adresu info@pneumatiky.sk. O stornovaní objednávky bude spotrebiteľ predávajúcim preukázateľne informovaný na základe informácii uvedených v objednávke.
 • Aký je postup pri odstúpení od kúpnej zmluvy?
  Spotrebiteľ má na základe zákona právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 kalendárnych dni odo dňa prevzatia tovaru alebo uzavretia zmluvy o poskytnutí služby. Predávajúci bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy vráti spotrebiteľovi všetky platby, ktoré od neho prijal na základe zmluvy alebo v súvislosti s ňou, vrátane nákladov na dopravu tovaru spotrebiteľovi, dodanie a poštovné a iných nákladov a poplatkov. Predávajúci vráti spotrebiteľovi platby rovnakým spôsobom, aký použil spotrebiteľ pri svojej platbe. Tým nie je dotknuté právo spotrebiteľa dohodnúť sa s predávajúcim na inom spôsobe platby.
 • Kedy môžem reklamovať tovar?
  Na všetky NOVÉ výrobky máte zákonom stanovenú záručnú lehoty v trvaní 24 mesiacov. Kupujúci je povinný reklamáciu uplatniť bezodkladne u predávajúceho, a to hneď po zistení vady. Predávajúci nenesie zodpovednosť za vady spôsobené nasledovným užívaním: · ak k vade došlo mechanickým poškodením výrobku na strane kupujúceho, · nesprávnym zaobchádzaním s výrobkom, spôsobom iným ako bol uvedený v návode na používanie, · zanedbaním starostlivosti o výrobok a údržby výrobku, · používaním výrobku v rozpore s podmienkami uvedenými v dokumentácii, všeobecnými zásadami, technickými normami alebo bezpečnostnými predpismi alebo iným porušením záručných podmienok

Popis obchodu Pneumatiky.sk

Obchod zameraný na predaj pneumatík na automobily aj motocykle, plechových diskov, elektrónov, puklíc, snehových reťazí či bezpečnostných skrutiek. Nájdete tu však aj ponuku strešných nosičov a boxov, nosičov na bicykle, rozširovacích podložiek, nabíjačiek autobatérií, meničov napätie, autochladničiek a podobne.

Na webe pneumatiky.sk nájdete aj najnovšie testy pneumatík, aby ste sa mohli lepšie rozhodnúť pri kúpe, alebo odborné rady týkajúce sa označenia jednotlivých druhov pneumatík a ich parametrov.

Nakupovať môžete podľa jednotlivých kategórií v súvislosti s hľadaným druhom tovaru alebo si zvolíte konkrétnu značku a vyberiete si z ponuky jedného výrobcu.

Využiť môžete aj služby PREMIO Pneu+ Autoservisu v Bratislave – Ivanke pri Dunaji.

 

Výhody eshopu Pneumatiky.sk

 •         Rýchle dodanie
 •         Výhodné ceny
 •         Dobrá komunikácia
 •         Pomerne veľký výber
 •         Výsledky testov a odborné rady na webe

Nevýhody eshopu Pneumatiky.sk

 •         Občas meškajúce objednávky

 

Čo hovoria o eshope Pneumatiky.sk zákazníci?

Drvivá väčšina zákazníkov má s obchodom iba pozitívne skúsenosti. Objednávky im došli na čas a v poriadku, ceny sa im zdali prijateľné a komunikácia či informovanosť o stave objednávky boli taktiež bez nedostatkov. Zákazníci tiež oceňujú pomerne dobrý výber.

Tých nespokojných je málo, bohužiaľ, narazili na meškajúce objednávky, čo však je takmer vždy spôsobené dopravcom. Zákazníci však hlásia aj nedorozumenia pri vytvorení objednávok. Nie vždy im dorazil tovar, aký očakávali. Obchod sa však snaží všetky problémy riešiť individuálne alebo aspoň vysvetliť situáciu.