Zľavy, kupóny a zľavové kódy AutoObuv.sk

Internetový obchod Autoobuv vám ponúka široký výber kvalitných nových pneumatík a diskov. Vybrať si môžete letné pneumatiky a zimné pneumatiky, plechové alebo hliníkové disky. Tovar je k dispozícií s reálnymi skladovými zásobami. Doručenie tovaru máte už do 24 hodín od prijatia objednávky.

Zimné pneumatiky, letné pneumatiky a disky

V ponuke tohto internetového obchodu nájdete široký výber kvalitných pneumatík, ktoré zabezpečia vašu bezpečnosť. Nájsť tu môžete zimné pneumatiky alebo letné pneumatiky. Nachádzajú sa tu nielen prémiové pneumatiky, ale i pneumatiky strednej triedy či dokonca pneumatiky za nižšie ceny, pričom nezaostávajú kvalitou. Pneumatiky sú vodné pre osobné vozidlá, SUV, ale aj pre dodávky. Okrem pestrej ponuke pneumatík nájdete v e-shope i široký výber diskov. Nájsť tu môžete plechové alebo hliníkové disky pre rôzne typy automobilov.

 

Výber pneumatík aj diskov uľahčujú vyhľadávacie filtre

Ľahko si vyberiete tie najlacnejšie pneumatiky alebo disky, pretože tento internetový obchod umožňuje vyhľadávať pneumatiky i disky prostredníctvom vyhľadávacích filtrov. Pri nákupe vám radi pomôžu i predajcovia, aby ste si tak vybrali tie správne pneumatiky či disky. V ponuke nájdete množstvo pneumatík od renomovaných výrobcov, ako napríklad - Nokian, Hankook, Sava, Michelin, Dunlop, Pirelli a mnoho iných.

 

Výhody e-shopu Autoobuv.sk

  • široký výber pneumatík i diskov
  • nové pneumatiky
  • najlacnejšie pneumatiky
  • skutočne odborný prístup
  • rýchlosť doručenia tovaru
  • pneumatiky skladom
  • prehľadný e-shop
  • profesionalita a komunikácia na úrovni
  • pri výbere pneumatík predajcovia ochotne poradia

 

Nevýhody e-shopu Autoobuv.sk

  • minimálne poštovné 5€ (pri odbere 1 pneumatiky alebo disku)

 

Čo hovoria na Autoobuv.sk zákazníci

Recenzie od mnohých zákazníkov tohto e-shopu hovoria jasne. Zákazníci si pochvaľujú široký výber nových letných i zimných pneumatík, ale aj výber plechových a hliníkových diskov. Ďalším pozitívom je široký výber od rôznych popredných výrobcov. Komunikácia je na vysokej úrovni. Dodanie tovaru je expresne rýchle, väčšinou do 24 hodín, v ojedinelých prípadoch do 48 hodín. Predajcovia majú odborný prístup a ochotne poradia pri výbere tovaru. Zákazníci si pochvaľujú aj profesionalitu a komunikáciu, ktorá je na vysokej úrovni.

Čo sa týka negatívnych skúseností pri nákupe v internetovom obchode, tých sme veľa nenašli. Ako nevýhodu možno uviesť len to, že pri nákupe napríklad len jednej pneumatiky alebo disku je poštovné 5€. Iné negatívne skúsenosti ako napríklad nekvalita tovaru či nedoručenie faktúry boli neopodstatnené a predajca uviedol tieto tvrdenia na pravú mieru. Tento internetový e-shop má skutočne seriózny a veľmi profesionálny prístup k svojim zákazníkom.