TIPY na vianočné darčeky: Už viete, čím obdarujete svojich najbližších?

TIPY na vianočné darčeky: Už viete, čím obdarujete svojich najbližších?

Najkrajšie sviatky roku nezadržateľne klopú na dvere. Vianoce sú predovšetkým časom, kedy sa stretne rodina a priatelia, na chvíľu sa zastaví čas a spoločne si všetci užijú neopakovateľnú atmosféru dosýta. Úsmev na tvári vykúzlia aj darčeky, ktoré si s radosťou a nadšením rozbaľujú aj dospelí. Viete, čím ich potešiť tento rok?


Buďte krok vpred

Ak nepatríte medzi tú skupinu ľudí, ktorí si kúpu darčekov a Vianoce nechávajú na poslednú chvíľu, tlieskame. Krásne Vianoce by sa mali niesť v pokojnom duchu a stres k nim rozhodne nepatrí. V dostatočnom predstihu kúpite všetko, po čom váš partner, deti, rodičia či priatelia túžia.

 

Nechajte sa inšpirovať!

Niekto presne vie, po čom ten druhý túži. V ideálnom prípade sa oplatí počúvať a tajne si želania zapisovať. Chýba vám inšpirácia alebo chcete dopriať partnerke či partnerovi niečo, čo naozaj neočakáva? Máme pre vás tip na darček, ktorým potešíte a zároveň prekvapíte.

 

Darček plný krásy a vôní

Ženy milujú všetko, čo súvisí s krásou. Ak chcete potešiť tú svoju, darujte jej na Vianoce obľúbený parfum. Patríte medzi odvážlivcov, ktorí si trúfnu vybrať vôňu podľa svojho vkusu? Prekvapenie bude o to väčšie, ak do výberu vložíte kúsok seba, svojej predstavy  a túžby. Že ani neviete kde sa parfumy alebo kozmetika kupuje? Pre bezproblémový nákup a široký výber navštívte e-shopy Parfemy-elnino.sk alebo Vivantis.sk. Pokiaľ si skutočne netrúfate vybrať jej darček sám, nezúfajte. Tieto e-shopy myslia aj na také prípady a poskytujú darčekové poukážky. Môžete tak svojej drahej bez obáv dopriať nákup luxusnej kozmetiky alebo drahého parfumu podľa jej predstáv. 

Krok vedľa neurobíte ani v prípade, ak darček pre ženu vyberiete s ohľadom na to, čo je jej vášňou. Miluje vôňu rannej kávy? Prekvapte ju sadou termo hrnčekov, ktoré upútajú nielen jedinečným dizajnom  ale i materiálom, z ktorého sú vyrobené. Obľúbená káva už nikdy nebude studená a hrnček horúci.

 

Stolovanie

  Termo šálky a hrnčeky nájdete v e-shope 4home.sk

Darček s vkusom a vášňou

Najviac sa tešíte z dní, keď ste spolu doma a nemusíte ani z postele vyliezť? Darujte svojej priateľke praktický ale vkusný darček, ktorý ocení každá žena. Kvalitná posteľná bielizeň či prikrývka na posteľ s vankúšmi z vás urobia muža, ktorý má vkus. Ako bonus navyše vyberte to, v čom svoju priateľku vidíte najradšej. Luxusným županom či sexy spodnou bielizňou si v jej očiach „šplhnete“. Pri výbere a kúpe dbajte na to, aby ste trafili správnu veľkosť. Aj posteľnej bielizne.

 

Posteľná bielizeň

Dámska nočná košielka

 

Darček plný sily a oddychu

Nie jedna žena si láme hlavu nad tým, akým darčekom potešiť muža na Vianoce. Zamyslite sa predovšetkým nad tým, aké sú jeho záujmy. I keď nová košeľa či kravata nikdy nie sú na škodu. Ak vyžadujete od svojho partnera kreativitu, buďte rovnaká a neodbite ho ponožkami.

Ideálnym darčekom pre mužov, ktorí sa aktívne venujú športu sú výživové doplnky či proteínové nápoje. Nemôžete sa viac pozerať na jeho oblečenie do fitka a rukavice? Investujte do nových, športovec sa vždy praktickému darčeku poteší.

Proteínový nápoj

 

Je váš partner naopak knihomoľ a vaša knižnica praská vo švíkoch? Neustále sa sťažuje, že je toľko kníh, ktoré by chcel prečítať ale má na ne málo času? Kúpte mu audioknihy, ktorých výhodou je, že ich bude mať vždy pri sebe. Okrem toho nezaberajú žiadne miesto a počúvať svoju obľúbenú knihu môže aj počas dochádzania do práce v aute, či v MHD.

 

Miluje módu a zaujíma sa o trendy? Perfektným tipom na netradičný vianočný darček sú určite aj značkové slnečné okuliare alebo kvalitné hodinky.

 

Pánske hodinky

 

Darčeky, ktoré vždy potešia

Možností a nápadov na vianočné darčeky je skutočne veľa. Stačí byť len vnímavý k želaniam a chodiť s otvorenými očami. Je niekto z vašej rodiny či priateľov nadšencom zdravej výživy? Určite nepohrdne poriadnou zásobou dobrôt, z ktorých pohostí aj vás na najbližšej návšteve. Medzi praktické darčeky patria i malé elektrospotrebiče či kuchynskí pomocníci. Dekorácie, ktoré dodajú každej domácnosti nový šmrnc a zanechajú milú spomienku. Záleží len od toho, koľko ste ochotní do vianočných darčekov investovať.

Aby ste svojim blízkym mohli dopriať všetko po čom túžia a zároveň sa finančne nezruinovali myslite dopredu a pozerajte zľavy a zľavové kupóny v Inspinariu

Bonipo odporúča