Zľavy, kupóny a zľavové kódy Vsetkonamobil.sk

Všetky kupóny

Akcia

49v1 set príslušenstva pre akčné kamery v akciovej cene

 • Platí do 27. 9. 2021
 • Využili 2 ľudia

Ako použiť kupón na Vsetkonamobil.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Vsetkonamobil.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „zľavový kód“ a potvrďte tlačidlom „Použiť kupón“.

Najčastejšie otázky pre Vsetkonamobil.sk

 • Ako je možné uhradiť objednávku?
  Objednávku môžete uhradiť dobierkou, teda priamo dopravcovi pri prevzatí tovaru, bežným bankovým prevodom, zrýchleným prevodom alebo platobnou kartou online cez GoPay, Google Pay, no a využiť môžete aj PayPal.
 • Aké spôsoby dopravy si môžem vybrať?
  Tovar vám môže doručiť na vami zvolenú adresu kuriér GLS alebo si ho môžete nechať poslať na výdajné miesto Zásielkovne vo vašom okolí, kde si ho následne sami vyzdvihnete. Jednotlivé druhy dopravy sú spoplatnené podľa aktuálneho sadzobníka, ktorý nájdete na webe v časti Platba a doprava.
 • Ako dlho budem čakať na doručenie objednávky?
  Za normálnych okolností je priemerná doba doručenie 2 pracovné dni. Všetky objednávky sú expedované už do 24 hodín za predpokladu, že si zvolíte okamžitú platbu cez GoPay, PayPal alebo vyberiete spôsob úhrady na dobierku
 • Môžem zakúpený tovar vrátiť alebo vymeniť?
  Samozrejme. Tovar môžete zadarmo vrátiť alebo vymeniť. Najmä v priebehu 14 dní od jeho prevzatia. Ak chcete z nejakého dôvodu čokoľvek vrátiť alebo vymeniť, napíšte email na adresu info@vsetkonamobil.sk
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Ak sa v priebehu 24-mesačnej záručnej doby na produkte prejaví výrobná vada, máte právo uplatniť si reklamáciu nasledovným spôsobom. Reklamovaný výrobok so všetkou potrebnou dokumentáciou ako doklad o kúpe, faktúra, ale aj vaše kontaktné údaje a popis vady zabaľte a pošlite alebo prineste na adresu KAMAC s. r. o., Aleja Slobody 1890/50, 026 01 Dolný Kubín. Ideálne je využiť na to vzor reklamačného formulára, ktorý nájdete na webe eshopu pod sekciu Reklamačný formulár
 • Kam sa môžem obrátiť v prípade ďalších otázok?
  V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať zákaznícke centrum na emailovej adrese info@vsetkonamobil.sk alebo telefónnom čísle 0950 402 795. Využiť môžete aj online kontaktný formulár na webe v časti Kontakt alebo Online Chat v ľavom dolnom rohu webu eshopu

Popis obchodu Vsetkonamobil.sk

Internetový obchod Vsetkonamobil.sk sa špecializuje predovšetkým na predaj obalov, krytov, fólií a ochranných skiel pre mobilné telefóny azda všetkých značiek a typov na trhu. V sortimente predajcu však nájdeme aj kompletné príslušenstvo k mobilom ako nabíjačky, USB káble, pamäťové karty, držiaky, selfie tyče a tiež príslušenstvom k notebookom a tabletom

Špecialitou je možnosť objednať si kryt s vlastnou fotografiou či obrázkom, avšak zatiaľ iba na niekoľko vybraných značiek a modelov mobilných zariadení. 


Web eshopu je veľmi jednoduchý a prehľadný. Napriek naozaj veľkému výberu je kategorizácia produktov veľmi dobrá a aj detaily, popisy a fotografie konkrétnych výrobkov sú pomerne obsažné. Nebude vám chýbať žiadna podstatná informácia.


Ak by ste sa pýtali na to, príslušenstvo, k akým telefónom v ponuke nájdete, odpoveď je “ku všetkým”. Na svoje si prídu majitelia iPhonov a Apple produktov, ale aj ľudia vlastniaci Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, Motorolu, Nokiu, Lenovo, Sony a mnohé ďalšie značky. 


V prípade, že nenájdete, čo ste hľadali, stále môžete predajcovi napísať a on sa vám pokúsi vyjsť maximálne v ústrety a objednať to, čo potrebujete. Doplnkovou službou je i možnosť objednania a dovozu náhradných dielov, ktoré sa často rozbíjajú alebo kazia, ako sú napr. displeje, a to za výhodnú cenu.


Na webe nájdete aj blog, ktorý sa venuje aktuálnym novinkám na trhu mobilných zariadení, rôznym IT témam a ďalším zaujímavostiam.


Výhody nákupu v eshope Vsetkonamobil.sk:

 • Široký sortiment
 • Výhodné ceny
 • Vysoká skladová dostupnosť
 • Rýchle doručenie
 • Jednoduché vrátenie, výmena i reklamácia
 • Prehľadný web
 • Zaujímavý blog

Nevýhody nákupu v eshope Vsetkonamobil.sk:

 • Občas poškodený tovar pri dodaní
 • Niekedy nevyhovujúce balenie
 • Nižšia kvalita niektorých výrobkov
 • Chýba možnosť osobného odberu

Čo hovoria o eshope Vsetkonamobil.sk zákazníci

Vďaka naozaj veľkému výberu a nízkym cenám si drvivá väčšina zákazníkov tento eshop pochvaľuje. Spokojnosť vládne aj s rýchlosťou doručenia a ochotnou komunikáciou zo strany predajcu. V niektorých prípadoch sa však môžeme stretnúť so sťažnosťami na kvalitu výrobkov alebo zákazníci píšu o poškodenom tovare už pri doručení.