Zľavy, kupóny a zľavové kódy iSaprio.sk

Všetky kupóny

Akcia

AKCIA: 2 + 1 púzdro na mobil zadarmo

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 18 ľudí

Ako použiť kupón na iSaprio.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope iSaprio.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Kód kupónu“ a potvrďte tlačidlom „POUŽIŤ KUPÓN“.

Najčastejšie otázky pre iSaprio.sk

 • Aké možnosti platby mám na výber?
  V rámci Slovenska môžete platiť na dobierku, teda v hotovosti priamo kuriérovi pri preberaní objednávky. Ďalšou možnosťou je bežný bankový prevod, čo však môže trvať aj niekoľko dní. Rýchlou a bezpečnou možnosťou ako uhradiť objednávku vopred je online platba kartou cez ComGate.
 • Aké spôsoby dopravy môžem využiť?
  V rámci Slovenska si môžete vybrať doručenie kuriérskou spoločnosťou IN TIME, tovar si môžete nechať zaslať aj na najbližšie výdajné miesto Zásielkovne a využiť môžete aj doručenie poštou.
 • Kedy mi bude doručená zásielka?
  Ak využijete kuriéra IN TIME, tovar môžete mať doma už do 48 hodín od expedície. Poštový kuriér to stihne do 2 až 4 dní. Na výdajné miesto Zásielkovne bude váš tovar doručený rovnako do 2 až 4 dní od expedície.
 • Môžem si vytvoriť kryt s vlastnou potlačou?
  Áno a je to veľmi jednoduché. Na webe eshopu v časti „Kryt s vlastnou potlačou“ si stačí zvoliť značku a typ zariadenia, kliknúť na „Vytvoriť vlastný“ a potom už v intuitívnom grafickom rozhraní iba dať priestor svojej kreativite.
 • Ako a kedy môžem vrátiť alebo vymeniť tovar?
  Vrátiť alebo vymeniť tovar môžete do 14 dní od prevzatia objednávky. V takomto prípade o svojom zámere, či už ide o vrátenie alebo výmenu, napíšte predajcovi na emailovú adresu info@isaprio.sk. Tovar potom zabaľte spolu s kópiou faktúry a krátkym sprievodným dopisom s vašim číslom účtu, ak ide o vrátenie, a s názvom iného produktu, ak ide o výmenu. Balíček zašlite doporučene na adresu Nomi Pro s.r.o., Jiří Kopecký, Zádvoří 153, 679 63 Velké Opatovice, Česká republika. Majte na pamäti, že tovar nesmie byť poškodený, inak ho nepreberieme.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Ak sa na tovare prejaví vada počas 24-mesačnej záručnej lehoty, môžete si uplatniť právo na reklamáciu. V takom prípade o svojom zámere napíšte predajcovi na emailovú adresu info@isaprio.sk. Tovar potom zabaľte spolu s kópiou faktúry a krátkym sprievodným dopisom s vašim číslom účtu a popisom vady. Balíček zašlite doporučene na adresu Nomi Pro s.r.o., Jiří Kopecký, Zádvoří 153, 679 63 Velké Opatovice, Česká republika.
 • Kam sa môžem ozvať v prípade ďalších otázok alebo iných problémov?
  Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa s nimi obrátiť na zákaznícke centrum na telefónnom čísle +420 770 772 472 v pracovných dňoch medzi 9:00 a 15:00 hod alebo na emailovej adrese info@isaprio.sk.

Popis obchodu iSaprio.sk

Eshop iSaprio.sk je unikátnym internetovým predajcom púzdier a krytov na mobilné zariadenia a tablety.

Ponuka obsahuje viac ako 120-tisíc štýlových a originálnych krytov, ale aj možnosť vytvoriť si kryt s vlastným nezameniteľným obrázkom, ktorý si vytvoríte priamo na webe v jednoduchom grafickom nástroji.

Ak vás nezaujal žiadny z preddefinovaný dizajnov, tak je to všetko o vašej kreativite. Je úplne jedno, či ste na webe eshopu cez PC alebo cez mobil, tento grafický nástroj je prispôsobený pre každé zariadenie. Môžete nahrať vlastné fotografie a obrázky, doplniť ich svojim textom, pridávať emoji alebo iné tvary. Na konci to stačí uložiť a odoslať do výroby.

Okrem dizajnových krytov tu nájdete aj rôzne druhy držiakov, nalepovacie kapsy, ochranné sklo, káble a adaptéry, príslušenstvo do auta a tiež selfie tyče.

To všetko je na krásnom modernom a prehľadom webe plnom kvalitných obrázkov a informácií.

Hlavné menu obsahuje základné kategórie Puzdro na mobil, Puzdro na tablet, Kryt s vlastnou potlačou, Príslušenstvo a Blog. Každá kategória sa delí na podkategórie podľa značiek a potom podľa typov zariadení, prípadne druhov puzdra či krytu. Pri každom produkte vidíte neprehliadnuteľnú informáciu o skladovej dostupnosti.

Blog zatiaľ neobsahuje veľa článkov, ale jeho existencia je prísľubom do budúcnosti, takže sa čoskoro môže zaplniť zaujímavým a užitočným obsahom.

 

Výhody eshopu iSaprio.sk:

 •         Široký sortiment viac 120.000 produktov
 •         Intuitívny grafický editor pre vlastné návrhy priamo na webe
 •         Krásny, moderný a prehľadný web
 •         Rýchle doručenie
 •         Akcia 2 + 1 puzdro zadarmo
 •         Jednoduché vrátenie a výmena tovaru
 •         Jasné informácie o skladovej dostupnosti
 •         Profesionálna komunikácia a individuálny prístup

 

Nevýhody eshopu iSaprio.sk:

 •         Chýba možnosť osobného odberu
 •         Občas nesprávne doručený tovar

 

Čo hovoria o eshope iSaprio.sk zákazníci:

Keďže vo všeobecnosti ide o veľmi unikátny obchod, zákazníci ho takto aj vnímajú. Obrovský výber skutočne unikátnych štýlových krytov a príslušenstva oslavuje najmä mladých ľudí, pre ktorých sú ich mobilné telefóny aj módnym doplnkom. No a možnosť vytvoriť si kryt s vlastnou potlačou je absolútne bezkonkurenčná vychytávka, vďaka ktorej obchod loví stále viac zákazníkov. Tí tiež môžu rátať s pomerne rýchlym doručením.