Zľavy, kupóny a zľavové kódy Idea-nabytok.sk

Všetky kupóny

Akcia

Idea-nabytok.sk doprava pri objednávke nad 190€ zadarmo!

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 124 ľudí

Najčastejšie otázky pre Idea-nabytok.sk

 • Ako mi bude tovar doručený?
  Využíame prepravné služby Toptrans a GLS. Vybrať z nich si môžete pri dokončení objednávky. Ak nakúpite za 190 eur a viac, objednávku vám doručíme zadarmo. Inak je doprava spoplatnená sumou 6 eur.
 • Aké možnosti platby mám na výber?
  Platiť môžete na dobierku, teda v hotovosti prepravcovi pri doručení zásielky. Uhradiť svoj nákup môžete aj prevodom na bankový účet na základe proforma faktúry. A napokon môžete zaplatiť aj platobnou kartou online.
 • Môžem už odoslanú objednávku zrušiť?
  Objednávku, ktorú sme zatiaľ neprijali, môžete zrušiť telefonicky nebo e-mailom. Všetky nami prijaté objednávky sú záväzné. Neskoršie zrušenie objednávky je možné iba po dohode s nami. Ak je takto zrušená objednávka tovaru, ohľadom ktorého nejde od zmluvy odstúpiť, máme nárok na náhradu nákladov, ktoré sme už v súvislosti so zmluvou vynaložili.
 • Ako dlho trvá doručenie objednávky?
  Doba dodania tovaru vždy závisí od jeho dostupnosti a od zvoleného spôsobu dopravy a platby. Tovar, ktorý je skladom, spravidla odovzdáme dopravcovi do piatich pracovných dní od prijatia objednávky (pri zaslaní tovaru na dobierku), prípadne od pripísania platby na náš účet (pri bezhotovostnej platbe). Tento tovar sa Vám zaväzujeme dodať najneskôr do 14-tich dní od prijatia objednávky, respektíve pripísania platby na náš účet. Tovar, ktorý nie je skladom, odovzdáme dopravcovi, akonáhle je to možné. O presnom dátume Vás budeme informovať. Tento tovar sa Vám zaväzujeme dodať najneskôr do 90-tich dní. Upozorňujeme Vás na to, že dobu dodania tovaru externými dopravcami nemôžeme ovplyvniť. Prípadné sťažnosti týkajúce sa doby dodania je nutné riešiť priamo s dopravcom.
 • Na čo si musím dať pozor pri prevzatí tovaru?
  Pri prevzatí tovaru skontrolujte neporušenosť obalu tovaru. Ak zistíte nedostatky, bezodkladne informujte dopravcu i nás. Ak odmietnete zásielku s poškodeným obalom prevziať, nepovažuje sa to za bezdôvodné odmietnutie tovaru. Podpisom dodacieho listu (alebo iného obdobného dokumentu) potvrdzujete, že obal zásielky nebol porušený. Reklamácia tovaru z dôvodu porušenia obalu zásielky v takom prípade už nie je možná. V okamihu prevzatia tovaru (alebo v okamihu, keď ste mali povinnosť tovar prevziať, ale v rozpore so zmluvou ste tak neučinili), na Vás prechádza zodpovednosť za náhodnú skazu, poškodenie či stratu tovaru.
 • Ako môžem odstúpiť od zmluvy?
  Od kúpnej zmluvy môžete odstúpiť v lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru; ak je dodávka rozdelená do niekoľkých častí, odo dňa prevzatia poslednej časti dodávky. Právo odstúpiť od zmluvy máte aj pred tým, než lehota pre odstúpenie začne bežať. Lehota sa považuje za zachovanú, ak nám oznámenie o odstúpení zašlete najneskôr v posledný deň tejto lehoty. Oznámenie o odstúpení od kúpnej zmluvy odporúčame zaslať na našu doručovaciu adresu alebo e-mail. Pre odstúpenie od zmluvy je možné využiť vzorový formulár. Prijatie oznámenia Vám bez zbytočného odkladu potvrdíme e-mailom. Odstúpenie od zmluvy nemusíte nijak zdôvodňovať.
 • Ako mám vrátiť tovar?
  Tovar ste povinný nám vrátiť do 14 dní od odstúpenia od zmluvy na našu doručovaciu adresu, do akejkoľvek prevádzkarne alebo na adresu nášho sídla. Lehota podľa predchádzajúcej vety je zachovaná, ak bol tovar odovzdaný k preprave najneskôr posledný deň lehoty. Tovar nezasielajte na dobierku. Tovar zaslaný na dobierku nie sme povinní prevziať. Vrátený tovar musí byť nepoškodený, neopotrebovaný a neznečistený a, ak je to možné, v pôvodnom obale.
 • Ako dlho po vrátení tovaru mi pošlete späť peniaze?
  Všetky prijaté peňažné prostriedky Vám vrátime do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. Berte však na vedomie, že nie sme povinní vrátiť Vám peniaze skôr, než nám vrátite tovar alebo preukážete, že ste nám tovar odoslali. Prosím vezmite na vedomie, že zodpovedáte za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku zaobchádzania nad rámec zistenia vlastností a funkčnosti tovaru.

Popis obchodu Idea-nabytok.sk

Internetový obchod IDEA-nabytok.sk vám ponúka všetko do domácnosti. V ponuke má postele, sedačky, komody, skrine, písacie a PC stoly. Okrem štandardného vybavenia domácnosti ponúka aj doplnky ako rošty, matrace či bytové doplnky. Pri nákupe nad 40 eur navyše máte dopravu zadarmo.

IDEA-nabytok.sk

E-shop IDEA-nabytok.sk ponúka najlacnejší nábytok z masívu. V jeho portfóliu sa nachádza všetko potrebné do spálne, izby, jedálne, pracovne či obývačky. V IDEA-nabytok.sk si tak môžete zariadiť celú vašu domácnosť.

 

Sedačky, sedacie vaky i relaxačné kreslá

IDEA-nabytok.sk ponúka všetko do obývačky. V ponuke má obývacie zostavy a steny, pohovky, sedačky, sedacie vaky, komody i vitríny či relaxačné kreslá. Okrem toho ponúka aj knižnice, bytové doplnky či TV stolíky.

E-shop tiež myslí aj na vašu peňaženku. Pravidelne prichádza s rôznymi akciami i výpredajmi. Navyše pri nákupe môžete použiť aj zľavový kupón, ktorým dokážete ešte viac ušetriť.

 

Výhody e-shopu IDEA-nabytok.sk

 • dobrá kvalita výrobkov
 • rýchlosť dodania
 • dobrá cena
 • komunikácia s klientom
 • pohodové nakupovanie

 

Nevýhody e-shopu IDEA-nabytok.sk

 • problémy s tovarom

 

Čo hovoria zákazníci?

Recenzie zákazníkov hovoria sami za seba. Oceňujú najmä kvalitu a cenu tovarov. Páči sa im tiež rýchlosť dodania a pohodlnosť nakupovania z domova. Chvália aj komunikáciu s obchodom, ktorý ich vždy informuje, čo sa deje s ich objednávkou.

Malé negatíva sa objavili pri tovare. Niektorí zákazníci boli sklamaní kvalitou, iní sa ponosovali na poškodenie tovaru pri doručení. Obchod však so svojimi zákazníkmi komunikuje a snaží sa vzniknuté problémy odstrániť a mať predovšetkým spokojných zákazníkov.

Najnovšie články

7 tipov pre perfektnú pracovňu

Aj vy ste v poslednom čase boli viac na home office? Plánujete si zariadiť vlastnú pracovňu?  Či už plánujete zaradiť iba pracovný kút v rohu miestnosti, alebo máte pre pracovňu samostatnú izbu, existuje niekoľko základných vecí, na ktoré by ste nemali zabudnúť. Či už tam budete tráviť celý pracovný týždeň, alebo len pár hodín, je dôležité, aby vaša pracovňa bola pohodlným a príjemným miestom na trávenie času a efektívnu prácu.
Celý článok