Zariaď si svoj home office

Zariaď si svoj home office
V období koronakrízy mnoho z ľudí začalo pracovať z domu na “home office” Práca spoza kuchynského stola nás už po niekoľkých týždňoch omrzela. Na správnu prácu z domu každý potrebuje aspoň nejaký kút v miestnosti, kde ho nik nebude rušiť a bude sa v ňom môcť práci venovať tak efektívne ako v kancelárii v práci. Preto vám prinášame tipy, na ktoré by sme mali myslieť, ak si pracovný kútik chcete doma vytvoriť.

Z množstva rád a tipov sme vybrali tie, podľa nášho názoru najdôležitejšie, ktoré veríme, že vám pomôžu a zefektívnia prácu z pohodlia domova. Častokrát by sme sa pousmiali nad tým, že pracovať z domu je omnoho náročnejšie ako z kancelárie. Doma máme vytvorený istý komfort a pohodlie, ktoré sa pri nesprávnom naladení može zmeniť na pracovné peklo

Ak doma nemáte svoj home office kút, ľahko sa stane, že sedíte v teplákoch na gauči s notebookom na kolenách aj dvanásť hodín. Striedate rôzne nezdravé polohy a večer si chrbát absolútne necítite. Preto sme sa rozhodli vám priniesť rady, ako si zriadiť kvalitný home office, aby ste sa aj doma cítili ako v práci a ak podávate kvalitné výsledky, aj vy ste pracovali v kvalitnom prostredí, hoci aj z pohodlia vášho domova. 

Vyberte si tiché miesto

Prvým krokom a tipom pre vás je, že miesto pre prácu doma by malo byť tiché, pokojné a také, kde vás nik nebude rušiť. Sami viete, že odbiehať mysľou od práce je to najhoršie, čo môžete urobiť. Nesústredenie je najhorší zabijak kvalitného pracovného výkonu. 

Home office by mal mať veľa svetla

Vyberte si miesto, ktoré je plné svetla. Prečo? Väčšina kancelárskych priestorov je vymaľovaných na bielo, pretože to pozitívne vplýva na našu náladu, aj na náš pracovný výkon. Svetlo uberá aj neporiadok na stole. Ten by mal byť dostatočné veľký, aby sa vám tam zmestilo všetko, čo k práci potrebujete a dostatočne vysoký, aby ste si pod neho vedeli zasunúť kancelársku stoličku.

Inpostele.sk
Inpostele.skNový kupón
5%
Zľava

5% zľava na kategóriu OBÝVACIA IZBA

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 15 ľudí
Inpostele.sk
Inpostele.skNová akcia

Matrace 1+1 zdarma

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil


Vyberte si kvalitné zariadenie

Tretím krokom je, aby ste uprednostnili seba pred prácou. Myslite na svoj komfort a vyberajte si kvalitné zariadenie pre svoj home office. Stolička, ktorá je polohovateľná, kancelárska, možno nie je taká štýlová ako zvyšok vášho zariadenia, ale pre osemhodinovú domácu smenu za počítačom je určite lepšia nejaká drevená z kuchyne. Myslite pri výbere zariadenia na svoj chrbát a celkové zdravie. 

Veríme, že tieto malé tipy a rady vám pomohli a takisto vám ponúkame aj ponuku na produkty, ktoré vám túto domácu pracovnú čistotu a pracovnú činnosť spríjemnia. Snáď sme vybrali niečo, čo sadne väčšine z vás.

inpostele

 

Stôl s regálom JASMIN

Viacúčelový písací stôl JASMIN ponúka čistý, minimalistický a funkčný dizajn, ktorý ľahko zapadne do každého interiéru.;

Počítačový stôl B-14

Stolík na laptop B-14 sa vyrába v kombinácii lakovanej ocele a laminovanej MDF v čiernej farbe.

Regál RIOMA TYP 01

Vysoký regál RIOMA TYP 01 je vyrobený z laminovanej drevotriesky o sile 22 mm v niekoľkých farebných variantoch.

Bonipo odporúča