Vyskladaj si kúpeľňu

Vyskladaj si kúpeľňu
Kúpeľňa je miesto, v ktorom si každý z nás dopraje po náročnom dni v práci oddych a kúsok relaxu, ktorý častokrát je na nezaplatenie. Po celom dni na nohách je fajn si dopriať kúsok oddychu v podaní sprchy či kúpeľa. Avšak, aj k tomuto potrebujete vytvoriť tie správne podmienky na oddych.

Kúpeľňa je miesto, v ktorom relaxujete a v ktorom by ste sa mali cítiť komfortne, pokojne, príjemne a uvoľnene. Preto veľmi záleží, ako vyzerá, aby ste si kúpeľ či sprchu užili nielen po tej fyzickej, ale aj po estetickej a vizuálnej stránke. Svet kúpeľní vám ponúka na výber množstvo nábytku do kúpeľne, vďaka ktorému si viete jednoducho a rýchlo vyskladať kúpeľňu podľa vašich vízií a predstáv, ale tiež aj kúpeľňové sety, kde to za vás vyskladá niekto iný.

My vám ponúkame tipy na produkty a nábytky, ktoré sa páčia nám a pevne veríme, že vás ako - tak inšpirujeme práve tým naším výberom. Ukážeme vám kombinácie, v ktorých by sme sa komfortne a príjemne cítili my a budeme tajne dúfať, že vás niektorá inšpiruje a zapáči sa vám. Skrátka, že bude podľa vášho gusta. Deň totiž začína v kúpeľni a taktiež v nej aj končí, preto nezabúdajte, že vám prinášame tipy na najdôležitejšiu miestnosť vo vašom dome či byte.

kupelna

AQUALINE - SIMPLE LINE WC kefa válcová

materiál: leštená nerez

CERSANIT - SKRINKA POD UMÝVADLO LARA 80 ORECH DSM

Závesná skrinka s dvoma šuplíkmi so systémom mäkkého dovieranie, je doplnená chrómovými madlami.

AQUALINE - LYMO galérka

vstavané police za bočnými dvierkami

Svet-kupelne.sk
Svet-kupelne.skNová akcia
Zľava

Svet-kupelne.sk doprava zadarmo pri nákupe nad 499€.

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 95 ľudí
Svet-kupelne.sk
Svet-kupelne.skNová akcia
Zľava

Zľava 3% na všetko pri platbe vopred

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 112 ľudí

Taktiež vám odporúčame navštíviť kolekciu retro, v ktorej nájdete retro doplnky do vašej kúpeľne, či už ide o príslušenstvo alebo nábytok, je na vás, čo si z tejto retro kolekcie vyberiete práve vy. Vďaka produktom z tejto kolekcie si zariadite kúpeľňu v retro štýle podľa vašich preferencií a predstáv.

 kupelna2

Reitano Rubinetteria - ANTEA nástenná batéria

Materiál: mosadz

SAPHO - DIAMOND držiak toaletného papiera s krytom

Materiál: mosadz

Reitano Rubinetteria - ANTEA stojánkova drezová batéria s retro hubicou

Materiál: mosadz

 

Bonipo odporúča