Výhody a nevýhody zarábania tipovaním

Výhody a nevýhody zarábania tipovaním
Každý človek, ktorý tipuje, to robí kvôli zárobku. Niektorí síce tvrdia, že sa len hrajú, ale výhra každého poteší. Hráte sa či zarábate? Pre všetkých platia rovnaké pravidlá. Veľké peniaze nezarobíte ihneď. Chce to čas a hlavne disciplínu. Na začiatku treba začať s menšími stávkami. Môžete sa dostať aj do stavu, že sa vám nebude niektoré mesiace dariť. Skúsený tipér sa orientuje vždy na hodnotenie zisku počas jedného roka. Z prehier sa treba poučiť a nevzdať sa hneď.

Chcete zarobiť alebo sa len zabávate?

Zo začiatku je dobré viesť si vlastnú mesačnú štatistiku. Minimálne dva roky by ste sa mali oťukávať. Počas týchto rokov sa naučíte, ako to vlastne funguje. Rokmi totiž rastú skúsenosti, a stávky môžete aj zvyšovať.

Najhoršie je, keď očakávate hneď rýchly zárobok. Vtedy môžete prísť o veľa, a potom budete ešte dlho vracať peniaze. Ak má byť niečo dobré, určite to nebude jednoduché. Čas je tu veľmi dôležitý. Treba si uvedomiť, či je pre vás tipovanie zárobková činnosť alebo hra.

Zo začiatku treba staviť malé sumy. Dôležité je zbieranie skúseností do budúcna. Najlepšie je založiť si konto v 3-4 stávkových kanceláriách. Treba si porovnávať kurzy a druhy stávok. Kurzy sa menia každou sekundou. Je na vás, aby ste vyhľadali ten najlepší a hneď ho podali. 

 

Nehazardujte, staňte sa odborníkom

Žiadny tip nie je stopercentný. Existujú aj fixed zápasy, ale k nim sa nemusíte dostať. Poznajte svoj šport, na ktorý stavíte, ale aj súpera. Používajte hlavu a tipy, ktoré vám pomôžu, aby ste neprišli o peniaze. Prečítajte si niektoré overené:

 • musíte zabudnúť na hazard, a nestaviť všetko na jeden tiket
 • staňte sa odborníkom a zamerajte sa na jednu ligu alebo šport
 • vyberte si stávkovú kanceláriu s najvyšším kurzom
 • staňte sa obchodníkom, nie gamblerom
 • nestavte všetko na jednu kartu
 • používajte stratégiu a kontrolujte svoje emócie, aby ste boli ziskový tipér
 • existujú rôzne druhy stávkovania, preto sa štúdiu nevyhýbajte
 • využívajte bonusy stávkových kancelárií, ako sú stávky bez rizika či promo akcie
 • rozprávajte sa so skúsenými hráčmi
 • vytvorte si pevný rozpočet na hranie a nenavyšujte ho
 • počítajte vopred s rizikom.


tipovanie

Tipujete za body alebo peniaze?

Stávkové kancelárie organizujú súťaže aj bez vášho vkladu. Musíte byť samozrejme zaregistrovaný a mať viac ako 18 rokov. Potrebujete si vytvoriť reálny účet, ID číslo a užívateľské meno. Ak toto máte, môžete sa zúčastniť. Samozrejme tipovať sa dá aj cez kreditnú kartu alebo internetovú peňaženku.


Vedeli ste, že...

… existuje aj tipovanie za body? Zaregistrujete sa a dostanete určitý počet bodov. S nimi potom počas mesiaca pracujete. Ak ich miniete, v ďalšom mesiaci dostanete ďalšie. Najlepším tipujúcim rozdá stávková kancelária reálne peniaze. Ak ste absolútne výborný, dostávate aj špeciálne prémie. Musíte si to však udržať aspoň tri mesiace po sebe.

 

Za noc určite nezbohatnete

Dôležité je, aby ste si vytvorili kapitál ohraničený obdobím, ktorý samozrejme nesmiete prekročiť. Ak vyhráte, zisk použite na zábavu. Vždy pokračujte s rovnakým kapitálom. Lepšie je, ak máte viac účtov v rôznych stávkových kanceláriách. Hranice kurzov sa líšia a často menia. Ak ste začiatočník, nájdete aj zaujímavé bonusy.

Nenechávajte veľa peňazí na svojich účtoch. Môže sa vám stať, že pri slabšej chvíľke viac stavíte. K tipovaniu nepatrí ani alkohol. Kasína ho ponúkajú pri hrách zdarma. Má to svoje výhody, ale nie pre vás.

 

Zhrnutie

Tipovať môžete aj bez peňazí, aj s nimi. Ak hľadáte zábavu, ste na správnom mieste. Nemusíte byť expertom na šport. Existujú techniky a stratégie, ktoré vám budú nápomocné. Správny výsledok si môžete tipnúť aj vy. Šťastie sa môže usmiať aj na vás. Možno práve teraz vyhráte. Na základe náhody a šťastia však dlhodobo profitovať nebudete. Stávkovanie nie je ako výhra v lotérii, tú si nemôžete naplánovať.

Bonipo odporúča