Recenzie zákazníkov

Eshop ponúka veľký výber kvalitného nábytku za dobré ceny a pýšiť sa môže aj skvelým zákazníckym servisom. Čo sa týka rýchlosti dodania, občas je veľmi rýchle a občas to viazne.

Heureka.sk

Aj tu je vidieť, že sa zákazníci delia na dve časti. Tých, ktorým objednávka dorazila už do týždňa, a tých, ktorí na ňu čakajú aj niekoľko týždňov. Obchod odporúča 88 percent zapojených zákazníkov na recenziách na Heureke. Priemerné hodnotenie má eshop rovné 4 hviezdičky. Komplikácie s dodaním objednávok indikujú aj informácie o tom, že priemená doba dodania je síce len niečo vyše 6 dní, ale iba 64 percent zákazníkov potvrdzuje, že im bol tovar doručený do 10 dní. Obchod sa tieto nedostatky snaží vyrovnávať skvelými cenami a najmä veľmi príjemnou a otvorenou komunikáciou aj pri riešení problémov.

Google

Hodnotenie 4,6 z 5 možných hviezdičiek je veľmi priaznivé. A jednotlivé komentáre zákazníkov sú taktiež veľmi pozitívne. Občas sa však objaví špecifický problém, ktorý sa nedá vyriešiť celkom podľa predstáv zákazníka a ten potom zostane nespokojný, čo dá patrične najavo aj v recenziách.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Mojnabytok.sk

100%


Pozitívne hodnotenie: 1
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 40

spokojnosť

Silvia Barthová

Pozitíva:


  • výborná komunikácia
  • ochota

Hodnotenie užívateľa Silvia Barthová:

Odporúčanie e-shopu:

Dodacia doba (dni):
40


Aj napriek reklamácii, ktorú sme si uplatnili, môžem obchod iba odporučiť, výmena chybných dielov bola bezproblémová, eshop urobil pre to maximum a v súčasnosti je naša obývacia stena funkčná a v poriadku a tešíme sa z nej. Objednali sme si zostavu Cortina. Jej zmontovanie, hlavne dvierok je dosť náročné na presnosť, preto by som možno odporúčala ešte e-shopu možnosť priplatiť si aj za montáž, ak by si ju zákazník bol ochotný zaplatiť. Inak všetko OK.


Vaša recenzia na e-shop Mojnabytok.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Mojnabytok.sk.
Rezenicu na e-shopu Mojnabytok.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Mojnabytok.sk

Akcia

Zľavy na šatníky, skrine a komody pre poriadok v dome

  • Platí už len 3 dni
  • Využilo 43 ľudí
Akcia

Výpredaj nábytku

  • Platí do 4. 3. 2021
  • Využilo 6 ľudí
Akcia

Zľavy na záhradný a ratanový nábytok

  • Platí už len 3 dni
  • Využilo 27 ľudí