Aj moletky môžu byť štýlové!

Aj moletky môžu byť štýlové!

Móda je pre každú ženu. Tínedžerka, dievča, žena i dáma chce vyzerať štýlovo. Nezáleží ani na veľkosti konfekcie. S trendom chce ísť každá - od XS až po XXL.

Mať väčšie bruško, hrubšie stehná, širšie ruky nie je koniec sveta. Stačí sa len zmieriť s tým, ako vyzeráte a hneď sa bude svet zdať krajší. Navyše ak k tomu zvolíte vhodný odev, môžete byť aj vy neodolateľná a sexi.


Štýlová v každej veľkosti

Každá žena má právo vyzerať dobre a cítiť sa dobre. Nezáleží na tom, či máte zopár kíl naviac. V Blancheporte nájdete štýlové oblečenie aj vo veľkej veľkosti.

 

Základom je spodná bielizeň

Správna spodná bielizeň je na nezaplatenie. Dlho sa síce hľadá, no o to pohodlnejšie a príjemnejšie sa nosí. Ženy, ktoré by rady schovali svoje bruško, by sa mali pozerať po výškovej spodnej bielizni. Nohavičky s vyšším pásom dokážu nejaký ten "faldík" na brušku elegantne schovať. V Blancheporte ich nájdete ako sťahujúcu bielizeň.

Ak si neviete rady s podprsenkou, treba si hlavne kúpiť takú, ktorá nie je veľmi voľná. Najideálnejšie je nájsť takú, ktorá vaše prsia obopne a bude pevne držať. V Blancheporte si naozaj máte z čoho vyberať.

Výšková spodná bielizeň

 

Farby, vzory a strihy

Rovnako dôležitý ako spodná bielizeň je materiál, farba a vzor. Treba si dobre pamätať, že každá látka robí s postavou niečo iné. Inak skresľuje telo aj farba, vzor či tvar.

 

Tmavšie farby a zvyslé prúžky

Ak chcete vyzerať štíhlejšie, oblečte sa do tmavej farby, ktorá síce môže na prvý pohľad pôsobiť smútočne, ale naozaj zoštíhľuje. V lete ale nie je najlepšou voľbou, pretože sa v tmavom oblečení budete len prehrievať, no môžete si ho skúsiť obliecť navečer. Vôbec to ale nemusíte brať ako pravidlo. Aj silnejšia žena môže vyzerať skvele v svetlých farbách. Prípadne skúste odev so zvislými prúžkami. 

 

Strih, ktorý zvýrazní to, čo chcete zvýrazniť

Časy, kedy sa moletkám odporúčalo nosiť voľné "stany" sú už našťastie dávno preč. Na každej žene je niečo, čo je na nej krásne a chce to zvýrazniť, alebo naopak partie, ktoré by rada zamaskovala. Pokiaľ máte pekné plné prsia, nebojte sa ich zvýrazniť zavinovacími šatami, ktoré zároveň zamaskujú väčšie bruško. Väčší zadok a boky sú teraz in, takže sa ich nebojte zvýrazniť puzdrovou sukňou po kolená. K tomu zakasať voľnejší top a máte štýlový outfit. 

 

Hlavne s rozumom

Pozrite sa na seba do zrkadla pozitívne, so zravým sebavedomín a samozrejme aj so štipkou sebareflexie. Určite nájdite na sebe svoje silné i slabé stránky. Tie silné sa snažte vyzdvihnúť a zvýrazniť, tie slabšie radšej schovajte. Hneď sa budete cítiť lepšie a sebavedomejšie.

Každá žena môže vyzerať skvelo, stačí len zvoliť správne oblečenie, ktoré v e-shope Blancheporte.sk nájdete aj so skvelými akciami, alebo využite náš super zľavový kupón.

Bonipo odporúča