Čo sa bude nosiť počas sezóny 2023/24? Toto sú tie najtrendovejšie dámske topánky

Čo sa bude nosiť počas sezóny 2023/24? Toto sú tie najtrendovejšie dámske topánky
S príchodom jesene a chladnejších dní do sveta módy vstupujú aj najnovšie trendy, ktoré v najbližšej sezóne ovládnu prehliadkové móla, výklady obchodov aj ulice. Aktuálne sú najviac v kurze dámske topánky do chladného počasia, preto by ste mali vedieť, čo sa bude nosiť počas sezóny 2023/24.

Kedy je správny čas na výber dámskych topánok?

Už v lete sú zimné trendy udané, no do obchodov sa dostanú až o niekoľko týždňov či mesiacov neskôr. A práve teraz prichádza obdobie, keď prehadzujeme šatníky a vymieňame kožené bundy za prešívané vetrovky či tenisky za čižmy. Pokiaľ aj u vás prišiel čas na kúpu nových topánok alebo jednoducho chcete nosiť to, čo je aktuálne najviac trendy, pokračujte v čítaní. Dozviete sa, čo sa bude v sezóne 2023/24 nosiť a v čom rozhodne pritiahnete pohľady.

V prvom rade by ste však mali vedieť kedy a kde nakupovať. Odporúčame vám spraviť si prehľad a zistiť o aktuálnej ponuke obchodov čo najviac. Pokiaľ sa rozhodnete pre internetovú či kamennú predajňu CCC, rozhodne spravíte dobre. Prečo? Ich ponuka je veľmi variabilná a ide ruka v ruke s najnovšími trendmi. Preto si môžete byť istá, že dámske topánky, ktoré si budete vyberať v CCC, budú zaručene štýlové. Následne zostáva už iba na vás vedieť, čo vlastne hľadáte a vybrať si topánky podľa vašich preferencií.

Dámske topánky, ktoré sú skutočne trendy

Ak by sme to mali zhrnúť niekoľkými vetami, dámske topánky, ktoré budú trendy počas zimy 2023 či na jar 2024 sú hravé, vo svetlých farbách, s dizajnovými prvkami, masívnou podrážkou či asymetrickým opätkom. Okrem štýlovosti budú stáť v popredí komfort a funkčnosť topánok, ktoré ocení každá žena. Veď povedzme si úprimne, načo by vám boli dokonale vyzerajúce topánky, ak by vás už pri nazutí tlačili a znepríjemňovali by každý váš krok? Poďme sa pozrieť na konkrétne typy najtrendovejších dámskych topánok:

Snehule a válenky – rovno sa dostávame k tým najteplejším topánkam z nášho výberu. Pokiaľ ste mali zafixované, že dámske snehule patria len na zasnežený svah, zabudnite na to. Aktuálne nájdete v ponuke obchodov perfektne vyzerajúce snehule či válenky, ktoré vás zahrejú a dodajú každému outfitu šťavu. Ak by sme vám mali poradiť len jeden model, stavte na nižšie členkové válenky v hnedej farbe, ktoré si obujete k sukni a doladíte ich pletenými vysokými ponožkami v bledej farbe.

Biele čižmy – kedysi boli hitom, následne sme im hovorili retro topánky. No biele čižmy sú tu späť, a to vo veľkom štýle! Biele kožené čižmy, či už členkové alebo vysoké, budú absolútnym hitom. Ak teda patríte k odvážnym ženám, ktoré rady vytŕčajú z davu, toto bude správna voľba. Do pozornosti dávame napríklad kožený model so špicatým tvarom a opätkom, ktorý je vysoký a hrubý. Perfektne sa hodia do rôznych outfitov a na rôzne príležitosti, čo tak ich zladiť tón v tóne s pletenými šatami, kabátom a opaskom?

Ponožkové topánky – ďalší absolútny hit medzi topánkami na sezónu 2023/24. V elegantných outfitoch ho síce nevyužijete, no pokiaľ milujete ležérny štýl a uvoľnené outfity, tento model bude ideálny. Stačiť vám budú džínsy, mikina či prešívaná bunda.

Otvorená špička – s príchodom jari a teplejšieho počasia majte na pamäti, že dámske topánky s otvorenou špičkou vo vysokom prevedení budú tou najlepšou voľbou. Na teplé počasie si síce ešte počkáme, ale tento model už pokojne môžete mať pripravený vo svojom šatníku.

Bonipo odporúča