Knižné tipy pre náruživých čitateľov

Knižné tipy pre náruživých čitateľov

Ešte stále patríte do skupiny ľudí, ktorých z reality bežných dní vytrhne dobrá kniha? Jej vôňa je jedinečná a obsah vždy iný. Nechajte sa pri výbere nového pokladu do vašej knižnice inšpirovať čitateľmi, sledujte akcie a pripravované novinky. Internetové kníhkupectvo bux.sk má pre milovníkov kníh pripravené vždy niečo navyše!


Raj pre dušu čitateľa

V online kníhkupectve Bux nájdete pod jednou strechou všetko, čo vaša čitateľská duša hľadá a potrebuje. Bux.sk je kníhkupectvo, v ktorom bez problémov nakúpite z pohodlia vášho doma. Čitateľom prináša pravidelný prehľad, recenzie aj pikošky o najčítanejších knihách aj pripravovaných novinkách, ktoré si môžete zabezpečiť v predpredaji. Skvelou správou je, že okrem výhodných cien si na bux.sk každý deň kúpite iný titul za polovičnú sumu, vybrané tituly dokonca iba od  1€. Čítajte rýchlo, lacno a kvalitne!

 

Februárové knižné trháky

Neviete si z veľkého výberu vybrať? Nechajte sa inšpirovať a v mesiaci február si zadovážte ktorúkoľvek z kníh, ktoré vrelo odporúčame.

NAVŽDY SPOLU – Alexa Rileyová

Nechajte sa uniesť napínavým a romantickým príbehom asistentky Jay Rosovej, ktorá je oddaná svojej práci a v živote veľa mužov nestretla. Do mladej krásnej  ženy sa v práci zahľadí uzavretý Jordan Chen ktorý pochopí, že samota nie je to, čo ho napĺňa a túži po Jay viac a viac. Ako príbeh lásky skončí? Čítajte!

NIEČO VO VODE  - Catherine Steadmanová

Poďte sa trochu báť! Aj vysnívaný život sa môže zmeniť na nočnú moru. Najlepšie o tom vedia dokumentaristka Erin a jej manžel Mark. To, čo zažijú a objavia pri potápaní na svadobnej ceste na Bora Bora musíte prežiť jednoducho s nimi.

MOJE NAJLEPŠIE FIT JEDLÁ – Lucia Súkeníková

Ak sa pri čítaní radi vzdelávate a učíte veci nové, knižka od foodblogerky Lucie Súkeníkovej vám spríjemní nielen čas čítania ale aj život. Kto predsa v dnešnej dobe nechce zdravo žiť a byť fit? Naučte sa pripravovať jednoduché  a výživné jedlá počas celého dňa. S touto kuchárskou knihou to zvládne skutočne každý.

MORSKÁ MODLITBA – Khaled Hosseini

Príbeh otca a jeho syna vás chytí za srdce.  V mesačnom svite na pobreží čakajú spolu s inými utečencami na úsvit a príchod plavidla. Na svitaní sa s najdôležitejšími vecami, ktoré si mohli vziať so sebou, vydajú na nebezpečnú plavbu po mori pri hľadaní nového domova. Nájdu to, po čom tak dlho túžia?

Najpredávanejšie tituly

Radi sa inšpirujte knihou, ktorá niekomu inemú vykúka z tašky? Pri výbere nového titulu vám rozhodovanie určite uľahčí aj rebríček knižných titulov, ktoré sú absolútnym bestsellerom a vo vašej ruke či tej detskej by sa rozhodne mali ocitnúť. Ktoré to za posledné obdobie sú?

  1. Štyri sestry / Colleen McCulloughová
  2. Hľadá sa Elizabeth / Emma Healeyová
  3. Zabav sa: V  rozprávkovej krajine
  4. Ústa plné čerešní / Ladislav Hanniker
  5. Harry Potter a prekliate dieťa / J. K. Rowlingová

 

Buďte krok vpred

Brúsite si zúbky na nové tituly a namiesto sledovania, kedy sa ocitnú na pultoch kníhkupectiev si radšej užívate čas z knihou, ktorú máte rozčítanú? Na bux.sk si môžete dlhočakávané tituly zabezpečiť v predpredaji. Na čo sa môžete v najbližšom čase tešiť?

  1. ČIN – ČIN / Ľudmila Podjavorinská
  2. PO STOPÁCH KOCÚRA FELIXA / Lenka Šingovská
  3. ANI OMYLOM / Charlie Donlea
  4. DIAĽNICA SĹZ / Zuzana Bilavská
  5. DO HĹBKY DUŠE / Róbert Sykora

 

Odporúčame na mesiac marec

Každý mesiac nová kniha? Ak sa aj vy riadite týmto pravidlom, v mesiaci marec vám možno výber uľahčíme práve my. V marci si okrem iného určite vyberte jeden z nasledujúcich odporúčaných titulov.

ČAS SMRTI / Andreas Gruber 

Stará detská kniha a niekoľko ohavných vrážd. Čo za zvrátenú hru to vrah naplánoval?

KRVAVÝ POMARANČ / Harrriet Tyceová 

Niekto pozná tajomstvá, ktoré ukrýva Alison. Niekto chce, aby zaplatila za všetko, čo urobila aj čo neurobila. A nemieni s tým prestať, kým Alison všetko nestratí.

SAMA V LESE / T. J. Brearton 

Keď prišla k parku, počula plakať malé dieťa. Zostala stáť ale nikoho nevidela. Kto to bol a čo sa ďalej dialo?