Knižné tipy pre náruživých čitateľov

Knižné tipy pre náruživých čitateľov

Ešte stále patríte do skupiny ľudí, ktorých z reality bežných dní vytrhne dobrá kniha? Jej vôňa je jedinečná a obsah vždy iný. Nechajte sa pri výbere nového pokladu do vašej knižnice inšpirovať čitateľmi, sledujte akcie a pripravované novinky. Internetové kníhkupectvo bux.sk má pre milovníkov kníh pripravené vždy niečo navyše!


Raj pre dušu čitateľa

V online kníhkupectve Bux nájdete pod jednou strechou všetko, čo vaša čitateľská duša hľadá a potrebuje. Bux.sk je kníhkupectvo, v ktorom bez problémov nakúpite z pohodlia vášho doma. Čitateľom prináša pravidelný prehľad, recenzie aj pikošky o najčítanejších knihách aj pripravovaných novinkách, ktoré si môžete zabezpečiť v predpredaji. Skvelou správou je, že okrem výhodných cien si na bux.sk každý deň kúpite iný titul za polovičnú sumu, vybrané tituly dokonca iba od  1€. Čítajte rýchlo, lacno a kvalitne!

 

Februárové knižné trháky

Neviete si z veľkého výberu vybrať? Nechajte sa inšpirovať a v mesiaci február si zadovážte ktorúkoľvek z kníh, ktoré vrelo odporúčame.

NAVŽDY SPOLU – Alexa Rileyová

Nechajte sa uniesť napínavým a romantickým príbehom asistentky Jay Rosovej, ktorá je oddaná svojej práci a v živote veľa mužov nestretla. Do mladej krásnej  ženy sa v práci zahľadí uzavretý Jordan Chen ktorý pochopí, že samota nie je to, čo ho napĺňa a túži po Jay viac a viac. Ako príbeh lásky skončí? Čítajte!

NAVŽDY SPOLU – Alexa Rileyová

NIEČO VO VODE  - Catherine Steadmanová

Poďte sa trochu báť! Aj vysnívaný život sa môže zmeniť na nočnú moru. Najlepšie o tom vedia dokumentaristka Erin a jej manžel Mark. To, čo zažijú a objavia pri potápaní na svadobnej ceste na Bora Bora musíte prežiť jednoducho s nimi.

NIEČO VO VODE  - Catherine Steadmanová

MOJE NAJLEPŠIE FIT JEDLÁ – Lucia Súkeníková

Ak sa pri čítaní radi vzdelávate a učíte veci nové, knižka od foodblogerky Lucie Súkeníkovej vám spríjemní nielen čas čítania ale aj život. Kto predsa v dnešnej dobe nechce zdravo žiť a byť fit? Naučte sa pripravovať jednoduché  a výživné jedlá počas celého dňa. S touto kuchárskou knihou to zvládne skutočne každý.

MOJE NAJLEPŠIE FIT JEDLÁ – Lucia Súkeníková

MORSKÁ MODLITBA – Khaled Hosseini

Príbeh otca a jeho syna vás chytí za srdce.  V mesačnom svite na pobreží čakajú spolu s inými utečencami na úsvit a príchod plavidla. Na svitaní sa s najdôležitejšími vecami, ktoré si mohli vziať so sebou, vydajú na nebezpečnú plavbu po mori pri hľadaní nového domova. Nájdu to, po čom tak dlho túžia?

MORSKÁ MODLITBA – Khaled Hosseini

Najpredávanejšie tituly

Radi sa inšpirujte knihou, ktorá niekomu inemú vykúka z tašky? Pri výbere nového titulu vám rozhodovanie určite uľahčí aj rebríček knižných titulov, ktoré sú absolútnym bestsellerom a vo vašej ruke či tej detskej by sa rozhodne mali ocitnúť. Ktoré to za posledné obdobie sú?

  1. Štyri sestry / Colleen McCulloughová
  2. Hľadá sa Elizabeth / Emma Healeyová
  3. Zabav sa: V  rozprávkovej krajine
  4. Ústa plné čerešní / Ladislav Hanniker
  5. Harry Potter a prekliate dieťa / J. K. Rowlingová

 

Buďte krok vpred

Brúsite si zúbky na nové tituly a namiesto sledovania, kedy sa ocitnú na pultoch kníhkupectiev si radšej užívate čas z knihou, ktorú máte rozčítanú? Na bux.sk si môžete dlhočakávané tituly zabezpečiť v predpredaji. Na čo sa môžete v najbližšom čase tešiť?

  1. ČIN – ČIN / Ľudmila Podjavorinská
  2. PO STOPÁCH KOCÚRA FELIXA / Lenka Šingovská
  3. ANI OMYLOM / Charlie Donlea
  4. DIAĽNICA SĹZ / Zuzana Bilavská
  5. DO HĹBKY DUŠE / Róbert Sykora

 

Odporúčame na mesiac marec

Každý mesiac nová kniha? Ak sa aj vy riadite týmto pravidlom, v mesiaci marec vám možno výber uľahčíme práve my. V marci si okrem iného určite vyberte jeden z nasledujúcich odporúčaných titulov.

ČAS SMRTI / Andreas Gruber 

Stará detská kniha a niekoľko ohavných vrážd. Čo za zvrátenú hru to vrah naplánoval?

ČAS SMRTI - Andreas Gruber 

KRVAVÝ POMARANČ / Harrriet Tyceová 

Niekto pozná tajomstvá, ktoré ukrýva Alison. Niekto chce, aby zaplatila za všetko, čo urobila aj čo neurobila. A nemieni s tým prestať, kým Alison všetko nestratí.

KRVAVÝ POMARANČ / Harrriet Tyceová 

SAMA V LESE / T. J. Brearton 

Keď prišla k parku, počula plakať malé dieťa. Zostala stáť ale nikoho nevidela. Kto to bol a čo sa ďalej dialo?

SAMA V LESE / T. J. Brearton 

 

Bonipo odporúča