Grilovacia sezóna nekončí. Rozohrejte váš gril!

Grilovacia sezóna nekončí. Rozohrejte váš gril!
Grilovacej sezóne ešte úplne neodzvonilo. Pred sebou máme ešte posledné teplé dni. Preto rozohrejte svoj gril a vychutnajte si naše tipy, ako si užiť poriadnu letnú grilovačku. Nepotrebujete k nej veľa, iba správny gril a pár pomôcok, ktoré vám aj vašim pochúťkam na grile pomôžu, aby boli ešte lepšími a chutnejšími. Rozbaľte to na grilovačke s vybavením zo chefshopu!

Bez kvalitného grilu to nepôjde

Výber grilu a grilovacích pomôcok hrá svoju veľmi dôležitú úlohu pri grilovaní. Správny výber grilu je dôležitý, nakoľko častokrát musíte prihliadať na miesto  grilovania. Čo by to bolo za grilovačku bez správneho grilu, ktorý je kvalitný, štýlový a navyše vám pomôže pripraviť vaše mäso či iné pochúťky podľa vašich predstáv?

Na chefshope nájdete ponuku grilov a pomôcok na grilovanie práve pre vás. Z ponuky si určite každý z vás vyberie. Grilovaciu sezónu si treba naplno užiť. K tomu vám môžu pomôcť napríklad elektrické grily alebo aj bezdymové grily na drevené uhlie LotuGrill. 

Bezdymový gril je skvelým pomocníkom na grilovačku na terase alebo na balkóne. Žiaden sused, ktorý nebol pozvaný, vám nebude robiť problémy, že cíti zápach. Majú možnosť regulovať teplotu, nízku spotrebu uhlia, umožňuje zdravé varenie a bez zápachu. Elektrické grily sú vhodné na dobu počas celej sezóny, ale aj počas celého roka.

chefshop

BEZDYMOVÝ GRIL LOTUSGRILL NEREZOVÝ

Plynulá regulácia teploty, nahriatia do 3 minút, zdravé grilovanie, nízka spotreba uhlia. Bohaté príslušenstvo súčasťou balenia.

POKLOP NA LOTUSGRILL

Poklop pre LotusGrill je vybavený vstavaným teplomerom, snímateľnou sklenenou pokrievkou.

BEZDYMOVÝ GRIL LOTUSGRILL ČERVENÝ

Bezdymový gril na drevené uhlie s reguláciou teploty má veľmi pekné dizajnové prevedenie v červenej farbe.

Správne ochutenie jedla

Na správnom grile nesmú chýbať ani správne prichystané dobroty. So správnymi pomocníkmi to ide hravo. V našej ponuke nájdete sáčky na marinované mäsko či pomôcky na marinády, omáčky alebo na obracanie mäsa na grile. Skrátka všetko, čo správny grilmajster sezóny potrebuje.

chefshop

GRILOVACÍ SÁČOK LOTUSGRILL 8 KS

Grilovací sáčok LotusGrill je priehľadná pečiaca fólia s alobalovým podkladom. Rozmer sáčku je 35 x 24 cm a v balení je 8 ks sáčkov.

GRILOVACIE KLIEŠTE LOTUSGRILL MODRÉ

Vyrobené sú z nerezovej ocele a žiaruvzdorného silikónu. Sú odolné vysokým teplotám a sú vhodné do umývačky riadu.

ŠTETEC NA MARINÁDU LOTUSGRILL ŽLTÝ

Štetec na marinádu v žltej farbe je vyrobený z veľmi odolného a kvalitného silikónu.

Chefshop.sk
Chefshop.skNová akcia
Doprava zdarma

Doručenie zadarmo pri nákupe nad 99 €

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 94 ľudí

Bonipo odporúča