Zľavy, kupóny a zľavové kódy Obraznastenu.sk

Všetky kupóny

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 39€

 • Neobmedzená platnosť
 • Využilo 58 ľudí

Ako použiť kupón na Obraznastenu.sk

 1. Výber zľavového kódu

  Vyberte si konkrétny zľavový kód, ktorý chcete využiť v eshope Obraznastenu.sk a kliknite na políčko „Chcem kupón“.

 2. Skopírovanie zľavového kódu

  Skopírujte alebo odpíšte zľavový kód.

 3. Vloženie zľavového kódu

  V nákupnom košíku vložte zľavový kód do políčka „Zľavový kupón / Darčekový šek“ a potvrďte tlačidlom „Vložiť“.

Najčastejšie otázky pre Obraznastenu.sk

 • Akým spôsobom môžem zaplatiť?
  Za tovar môžete platiť vopred bankovým prevodom na účet, alebo až pri doručení objednávky, teda na dobierku priamo kuriérovi.
 • Koľko zaplatím za poštovné?
  Poplatok za poštovné je 3,50 eur, avšak pri nákupe za viac ako 30 eur máte dopravu zadarmo.
 • Akým spôsobom doručujete objednávky?
  Na Slovensko objednávky doručuje spoločnosť 123 Kuriér. Možný je tiež osobný odber v Snine na ulici Strojárska 603/85 počas pracovných dní od 8:00 do 15:30 hod.
 • Aká je dodacia lehota?
  Doba dodania je spravidla 5 pracovných dní, maximálne 10 pracovných dní. Doba dodania začína plynúť od prijatia platby na účet (platba vopred na účet) alebo od prijatia objednávky s voľbou platby na dobierku.
 • Čo ak moja objednávka výrazne mešká?
  Kontaktujte naše zákaznícke centrum prostredníctvom emailu alebo kontaktného formulára na webe. Najneskôr do 48 hodín vás budeme kontaktovať o ďalšom postupe.
 • Ako postupovať v prípade vrátenie tovaru?
  Kontaktujte nás na emailovej adrese reklamacie@obraznastenu.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára na webe. Budeme vás informovať o konkrétnom postupe. Vrátený tovar musí byť nepoškodený a doba od prevzatia zásielky nesmie byť dlhšia ako 30 dní.
 • Aký je postup pri výmene tovaru?
  Napíšte nám email na adresu reklamacie@obraznastenu.sk alebo sa nám ozvite prostredníctvom kontaktného formulára na webe. Budeme vás kontaktovať o ďalšom postupe.
 • Ako postupovať v prípade reklamácie?
  Informujte nás o reklamácii na emailovej adrese reklamacie@obraznastenu.sk alebo prostredníctvom online kontaktného formulára na webe. Najneskôr do 48 hodín sa vám ozveme späť s informáciami o ďalšom konkrétnom postupe.
 • Čo robiť v prípade, ak mi doručia už poškodený tovar?
  Pri preberaní od kuriéra by ste mali skontrolovať či nie prepravný obal poškodený, prípadne zásielku pred kuriérom rozbaliť a tovar skontrolovať. Ak bol tovar poškodený pri preprave, je potrebné podať reklamáciu v danej prepravnej službe. Inak to nie je možné reklamovať.

Popis obchodu Obraznastenu.sk

Internetový obchod obraznastenu.sk vám ponúka širokú ponuku jedinečných a originálnych obrazov na stenu. Obrazy sú dostupné v rôznych rozmeroch a formátoch. Nájsť tu môžete tlačené obrazy, ručne maľované obrazy, reprodukcie, obrazy v štýle Pop art, ale aj fototapety a nálepky na stenu. . Obrazy sú ručne natiahnuté na ručne vyrobený drevený rám. Použité sú kvalitné bavlnené plátna. Pri nákupe nad 35€ máte dopravu zadarmo.

Obrazy na plátne, tlačené obrazy na stenu aj dekorácie na stenu

V ponuke tohto e-shopu môžete nájsť rôzne druhy obrazov. Samozrejmosťou sú obrazy na plátne. Z tých sú k dispozícií napríklad maľované obrazy, reprodukcie, obrazy prírody, krajiniek, kvetov, abstrakty a rôzne iné. Nájsť tu môžete aj Slovensko v obrazoch Tom Loris.

Navyše si môžete dať vyrobiť fotoobraz zo svojej vlastnej fotografie. K dispozícií sú aj tlačené obrazy na stenu, z ktorých sú na výber od jednodielnych až po sedemdielne obrazy. Nachádzajú sa to obrazy od dizajnérov ako Tom Loris, Zoya Verdi, Dan Johannson, Bianca Rossi či Banksy.

Okrem širokej ponuky obrazov sú k dispozícií aj dekorácie na stenu ako fototapety, plagáty, nástenné hodiny, nálepky na stenu a mnoho iného.

 

Bytový textil a bytové doplnky

Nájsť tu môžete aj rôzny bytový textil, ako deky, prehozy na posteľ, závesy a záclony, uteráky a osušky, obrusy, posteľné obliečky a mnoho iného. K dispozícií sú aj bytové doplnky a dekorácie. Napríklad maľované vázy, keramické misy, svietniky a lampy, dekorácie pre kuchyňu a jedáleň či dokonca keramiku.

Pri nákupe v internetovom obchode obraznastenu.sk môžete využiť zľavový kupón, vďaka ktorému získate zľavu na vybraný druh tovaru.

 

Výhody e-shopu Obraznastenu.sk

 • široký výber obrazov na stenu
 • dizajnové obrazy do obývačky
 • krásne doplnky do bytu
 • vytvorenie obrazu z fotografie
 • kvalitné rámy na obrazy
 • záruka absolútne najnižšej ceny
 • rýchle doručenie
 • prehľadný e-shop

 

Nevýhody e-shopu Obraznastenu.sk

 • kvalita farieb obrazu nekorešponduje s uvedenými v e-shope
 • miery sem-tam nezodpovedajú uvedeným
 • ťažšia komunikácia pri reklamácií

 

Aké sú recenzie zákazníkov na e-shop Obraznastenu.sk?

Internetový e-shop ponúka záruka absolútne najnižšej ceny, pričom ak v priebehu dvoch týždňov nájdete rovnaké produkty na inom e-shope lacnejšie, získate 10%-nú zľavu z ceny u konkurencie. Zákazníci si pochvaľujú široký výber obrazov na stenu, ale aj dekorácií. Páči sa im rýchlosť dodania, prehľadnosť webstránky ako aj kvalitné rámy obrazov. Mnohí zákazníci oceňujú možnosť vytvorenia obrazu z vlastnej fotografie.

Pár zákazníkov našlo aj negatíva nákupu cez  internetový obchod obraznastenu.sk. Medzi tie patrili napríklad kvalita farieb objednaného obrazu, ktoré nekorešpondovali s uvedenými. Ďalšou negatívnou skúsenosťou boli napríklad miery závesov, ktoré sem-tam nezodpovedali uvedeným (nemali rovnakú dĺžku). Ojedinelým zákazníkom prišiel tovar neskôr ako mal. Čo sa týka komunikácie, tak pri informáciách o objednávke alebo pri reklamácií je ťažšia komunikácia s predajcom.