5 pomocníkov pre jednoduchšie varenie

5 pomocníkov pre jednoduchšie varenie
S modernými pomocníkmi Klarstein je varenie jednoducho zábava! Predstavujeme vám 5 pomocníkov, s ktorými bude varenie jednoduchšie a vaša kuchyňa dosiahne na nový level. Až keď ich budete mať doma si uvedomíte, ako veľmi vám v kuchyni chýbali.

klarsterin

Kuchynský robot

Prečo potrebujete kvalitného kuchynského robota? To pochopíte, keď sa budete snažiť vymiesiť hutné cesto. Kuchynský robot však dokáže oveľa viac. Pomôže vám kvalitne spracovať akékoľvek potraviny a vaše pečenie dosiahne úplne iný level.

Bella Argentea kuchynský robot + miska

6 výkonnostných stupňov, ktoré vždy majú tie správne otáčky

Kuchynský mixér

Mixér oceníte pri príprave krémových polievok, lahodných omáčok a aj trendového smoothie. Okrem toho vám mixér pomôže aj nasekať oriešky a iné chrumkavé jedlá. Správny mixér pomixuje všetko, čo si budete želať a keď budete mať deti, mixér vám pomôže s prípravou prvých jedál.

Lambada stolný mixér

Stolný mixér Klarstein Lambada má silný výkon 650 W, štyri čepele z ušľachtilej ocele a sklenenú nádobu s objemom 1,5 litra.

Kvalitná chladnička

Chladnička je skutočný pomocník pre chutné varenie. Dokáže uchovať vaše suroviny na varenie omnoho dlhšie čerstvé, a tak nemusíte variť hneď po príchode z obchodu. Uvarené jedlo si vďaka chladničke uchováte na niekoľko dní. Stravujte sa doma. Je to zdravšie a navyše aj ušetríte. Toto všetko dokáže kvalitná chladnička!

Irene kombinovaná chladnička

Štýlové zariadenie si Vás získa elegantnou retro sviežosťou.

Klarstein.sk
Klarstein.skNová akcia

Klarstein.sk doprava pri nákupe nad 200€ zadarmo!

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 162 ľudí


Inteligentný kvetináč

Čerstvé bylinky na varenie po celý rok? S inteligentným kvetináčom od Klarstein to nie je žiaden problém! Vaša zeleninka a bylinky budú rásť celý rok a úplne bez pesticídov. V domácich záhradkách dokážete vypestovať 12 - 28 byliniek naraz!

GrowIt Cuisine inteligentná domáca záhrada

Už po 25 až 40 dňoch sa môžeš dočkať prvej vlastnej úrody

Gril

Patríte medzi milovníkov grilovania? S grilom na domáce grilovanie sa ním určite stanete. Pripravte chutné a zdravé grilované jedlo v pohodlí vašej kuchyne. Varenie sa stane zábavným zážitkom.

All-U-Can-Grill rakletovací gril 4 v 1

Súčasne možno na grile pripravovať jedlo až pre 8 osôb

Bonipo odporúča