Ako vybrať ten správny darček pre vašu polovičku na Valentína?

Ako vybrať ten správny darček pre vašu polovičku na Valentína?
Valentín je sviatok zamilovaných, ktorý sa každoročne oslavuje 14. februára. Je to príležitosť, aby ste vyjadrili svoju lásku a náklonnosť svojej polovičke. A čo môže byť lepšie ako darček, ktorý jej ukáže, že na ňu myslíte?

Samozrejme, výber darčeka nie je vždy jednoduchý. Chcete, aby bol darček originálny, ale zároveň praktický a vkusný. Chcete, aby potešil vašu polovičku a aby ste si ho obaja dlho pamätali. Ak si nie ste istí, čo vybrať, v tomto článku sme pre vás pripravili niekoľko tipov na darčeky na Valentína pre ňu aj pre neho.


Darčeky pre ňu

Personalizovaný šperk

Prekvapte ju jedinečným šperkom s jej menom, dátumom, alebo nejakým osobným odkazom. Môže to byť náhrdelník, náramok alebo prsteň.

Relaxačný balíček

Darujte jej relaxačný balíček s kvalitnou kúpeľovou soľou, aromatickými sviečkami a možno aj knihou od jej obľúbeného autora. Poteší sa aj príjemnej masáži, počas ktorej sa zrelaxuje.

Romantický víkend

Zorganizujte romantický víkend pre oboch. Rezervujte hotel alebo chalupu na tichom mieste, kde môžete stráviť čas len vy dvaja.

Fotokniha spomienok

Vytvorte pre ňu fotoknihu plná spomienok z vašich spoločných chvíľ. Vaša partnerka sa určite dojme nad vašimi spoločnými fotkami a krátkým odkazom zo srdca.

Zážitok

Zážitky sú darčeky, ktoré si partneri budú pamätať celý život. Môžete jej napríklad darovať vstupenky na koncert alebo divadlo.


Okrem spomíneného sú milým darčekom aj kvety. Vyberte kvety, ktoré sú jej obľúbené a pridajte k tomu čokoládu. Môžete si vybrať klasické čokoládové pralinky, alebo niečo originálnejšie, napríklad čokoládu s vlastným obrázkom alebo textom.Darčeky pre neho

Elegantné hodinky

Muži obľubujú kvalitné hodinky. Vyberte mu elegantný model, ktorý bude zdobiť jeho zápästie a pripomínať mu vašu lásku.

Víkendový výlet

Prekvapte ho plánovaným víkendovým výletom. Môže to byť romantický pobyt v horskom hoteli alebo dobrodružstvo v neznámom meste.

Špeciálny kulinársky zážitok

Pozvite ho na romantickú večeru v jeho obľúbenej reštaurácii alebo sa skúste prihlásiť na kurz varenia, na ktorý pojdete spoločne, čo môže byť zábavným zážitkom.

Flaša kvalitného alkoholu

Ak je milovník nejaké špeciálného alkoholu, vyberte mu alkohol, ktorý má rád, prípadne ho môžete potešiť nejakým novým, čo by chcel vyskúšať.
Tipy, ako vybrať príjemný darček na Valentína pre partnera/ku

  • Myslite na to, čo má vaša polovička rada. Vy ju/ho najlepšie poznáte. Zamyslite sa nad jej/jeho záujmami, koníčkami a štýlom.
  • Vyberajte darček, ktorý je vhodný pre vašu finančnú situáciu. Nepotrebujete minúť veľa peňazí, aby ste jej/mu dali darček, ktorý si bude vážiť.
  • Buďte kreatívni. Darček nemusí byť len vec. Môžete jej/mu darovať zážitok, na ktorý pojdete spoločne.
  • Pridajte osobné gesto. Darček bude ešte hodnotnejší, ak ho doplníte osobným gestom. Môžete napríklad napísať list, alebo darovať niečo, čo ste sami vyrobili.

Pamätajte, že najdôležitejším darčekom je vaša láska a pozornosť. Snažte sa vybrať niečo, čo bude pre tvojho partnera znamenať viac ako len materiálny dar. Nech je Valentín pre vás oboch plný lásky a radosti!

Bonipo odporúča