Valentín za dverami. Prekvapte svoju polovičku

Valentín za dverami. Prekvapte svoju polovičku

Deň, kedy sa všetko navôkol zaodeje do červenej farby a vzduchom sa šíri také množstvo lásky a vášne, že by sa dalo krájať. Prekvapenie, ako dôkaz lásky na sviatok sv. Valentína si nenechávajte na poslednú chvíľu. Viete, čím tento rok obdarujete svoju milovanú polovičku?


Kde sa Valentín vzal?

Dodnes nie je úplne jednoznačné, ako sviatok sv. Valentína vznikol. Na jeho pôvod sa viaže legenda o pohanskom kňazovi obrátenom na kresťanskú vieru. Cisár Claudio v tom čase vydal dekrét, ktorý zakazoval rímskym vojakom uzatvárať manželstvo. Napriek tomu však páry Valentín sobášil. Keď to cisár zistil, uväznil ho a odsúdil na smrť. Pred vykonaním rozsudku napísal Valentín zamilovaný list dcére väzenského dozorcu, do ktorej bol údajne zaľúbený. Popravili ho 14. februára a pápež Gelasius ustanovil deň smrti sv. Valentína za pamätný deň. Na jeho počesť sa stal práve tento deň dňom zaľúbených a sv. Valentín je jeho patrónom.

Ak ste doteraz považovali tento sviatok za komerčný výmysel, možno práve príbeh s hlbším odkazom vás presvedčí, že sa ho predsa len oplatí pripomenúť si. Aj s milým darčekom pre svoju partnerku či partnera.

 

Darčeky pre ňu

Chcete svojej partnerke prejaviť lásku a poďakovať jej za spoločne strávený čas a starostlivosť? Možností máte hneď niekoľko. Stavte na klasiku, ktorá poteší každú ženu. Kytica červených ruží a bonboniéra s odkazom azda nikdy nevyjdu z „módy.“ Ak patríte medzi kreatívne duše, Valentína môžete povýšiť na udalosť, na ktorú sa nezabúda.

 

Bonboniéra Chocolissimo

Zabudni na obyčajné a nudné bonboniéry zo supermarketu. Chocolissimo ponúka široký výber originálnych bonboniér a sladkostí presne pre tvoju vyvolenú či vyvoleného. A s valentínskym zľavovým kupónom od Inspinaria budeš mať dopravu zdarma!

 

Šperk

Nemusí to byť hneď zásnubný prsteň, i keď na požiadanie o ruku je tento deň ako stvorený. Vkusné náušnice či náhrdelník nikdy nebudú krokom vedľa.

 

Neriskujte a stavte na istotu. V Sperky-eshop.sk nájdete široký výber kvalitných šperkov a s 12% zľavovým kupónom z Inspinaria nakúpite výhodne! :)

 

Romantický výlet 

Prekvapte svoju polovičku výletom, o ktorom nebude nič tušiť. Zbaliť pár kúskov oblečenia zvládne každý, „uneste“ ju na miesto, kde si užijete romantiku vo dvojici.

 

Sexy bielizeň 

Máte svoju partnerku „v oku?“ Ukážte sa ako správny chlap a darujte jej sexy spodnú bielizeň či luxusnú nočnú košieľku. Darček pre vašu milovanú bude zároveň darčekom pre vás. Dokonalé nie?

Luxusná nočná košieľka

Najlepší výber sexy a luxusnej spodnej bielizne je jednoznačne na Astratex.sk aj s valentínskymi zľavami.

 

Uvarte jej večeru

Vyhnite sa preplneným reštauráciám a navarte jej doma. V obchode nájdete množstvo surovín či doplnkov aj s valentínskym motívom. Kreativite sa medze nekladú, je len na vás, ako kulinársky experiment pojmete. Pokiaľ ale nie ste vyhláseným šéfkuchárom, odporúčame staviť na jednoduché ale efektné jedlá, ktoré v kuchyni zvládne pripraviť aj amatér. Nápaditá kuchynská zástera pre vás oboch by mohla byť nutným dress codom, čo poviete?

 

Darček pre neho

Nečakajte na to, čo dostanete vy, obdarujte svojho partnera prvá. Je na vás, či pôjde o darček výlučne pre neho alebo si ho užijete spoločne.

 

To, čo má rád 

Je úplne jedno či je vášnivý rybár alebo si rád zahraje s kamošmi futbal. Darujte mu niečo, čo s jeho koníčkom súvisí. Správny muž ocení, že jeho záľuby nielen registrujete ale i podporujete.

 

Kvalitný alkohol 

K romantike patria nielen sviečky ale i pohár kvalitného vína či sektu. Užite si spoločne romantický večer, ktorý vás vytrhne z reality bežných dní. Pokiaľ si váš partner rád vychutnáva pohárik kvalitnej whisky, rumu, či iného alkoholu, tak mu môžete kúpiť celú fľašu v efektnom darčekovom balení. Pozor aby ste sa trafili do jeho chutí. 

Dos Maderas rum

Fanúšik rumu jednoznačne ocení kvalitný Dos Maderas rum v krásnom balení a s pohárikom ako darček.

 

Kúsok seba 

Na dovolenky chodíte vo dvojici a v rodinnom albume vám chýba spoločná fotografia? Rezervujte termín u fotografa a darujte mu spoločné fotenie. Výsledný produkt mu dajte zarámovať do originálneho rámu.

 

Spodná bielizeň

Ukážte mu, v čom ho chcete vidieť. Nielen muži kupujú ženám sexy spodnú bielizeň. Stavte na kvalitné kúsky alebo tie, s milým a vtipným odkazom.

 

O zážitok naviac

Vašej kuchyni sa nič nevyrovná a on to dobre vie. Napriek tomu mu darujte gurmánsky zážitok, na ktorý bude dlho spomínať. Zážitková kuchyňa okorenená valentínskym menu, pozvanie, ktoré sa neodmieta.

 

Bonipo odporúča