Ako si vybrať správne posteľné obliečky vo 4home?

Ako si vybrať správne posteľné obliečky vo 4home?

Ako si kto ustelie, tak si aj ľahne. V posteli trávime skoro polovicu života, no to ešte kvalitný spánok nezaručuje. Dôležitú úlohu, aby ste sa vyspali doružova, zohrávajú okrem matraca a roštu aj posteľné obliečky. Keď je totiž posteľná bielizeň kvalitná, vaše telo si dokonale oddýchne a zabezpečí tak správne fungovanie vášho organizmu celý ďalší deň. Na trhu je však posteľných bielizní nespočetné množstvo a vybrať si tú správnu vôbec nie je jednoduché. 4home ponúka široký sortiment, no poradíme vám, ako si vybrať správne.

Každému z nás sa páči niečo iné. Niekto dáva prednosť materiálu, iný farbe, ďalší chce zas posteľnú bielizeň doladiť k interiéru spálne a veľakrát si ľudia vyberajú aj podľa ceny.


Obliečky od 4home

Obliečky, ktoré ponúka 4home, sú predovšetkým bavlnené, krepové, saténové, damaškové, flanelové a obliečky z mikrovlákna.

 

Obľúbené bavlnené obliečky

Medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie patria bezpochyby bavlnené obliečky, ktoré sa hodia na každú posteľ. Vyrábajú sa z látok, ktoré sú utkané základným typom takzvanej plátnovej väzby. Rub a líc sú teda rovnaké. Bavlnené obliečky sú hladké a vhodné na potlač, preto si vo 4home môžete vybrať z rôznych farebných prevedení či vzorov. V ponuke sú napríklad bavlnené obliečky DE LUXE, bavlnené obliečky FOTOTLAČ, ale aj klasické bavlnené obliečky. Zo vzorov dominujú bodky rôznych farieb, pásiky, kvety, ale moderné sú aj rôzne farebné geometrické a abstraktné vzory. Deti sa zas potešia obliečkam s potlačou ich obľúbených rozprávkových hrdinov.

 

Postelné obliečky

 

Krepové obliečky

Krepové obliečky sa tešia popularite predovšetkým preto, že sa nekrčia a tak sa nemusia žehliť. Ušetria tým čas, počas ktorého sa dajú robiť iné zábavnejšie činnosti. Kvalitné krepové obliečky sú ušité zo 100% bavlny s vlnitým povrchom. Zvlnenie sa dosahuje takzvaným lúhovaním, kedy sa zmrští tkanina na niektorých miestach a vzniká krepový efekt. Nie každému ale tento typ materiálu vyhovuje, pretože na prvý dotyk pôsobí drsnejšie ako napríklad bavlna. Komu ale krepové obliečky vyhovujú, vo 4home si príde na svoje. Vybrať si môže z rôznych farieb, či už jednofarebné alebo viacfarebné kombinácie, moderných vzorov, kvetinových motívov alebo geometrických či abstraktných vzorov.

 

Krepové obliečky

 

Saténové obliečky

Fajnšmekri si z ponuky vyberú zaručene saténové obliečky. Tie sú určené ľuďom, ktorí majú vyššie nároky na kvalitu materiálu. Saténové obliečky sú na dotyk veľmi jemné a majú decentný lesk. Veľmi kvalitné obliečky sú z mako saténu z jemnej, česanej bavlnenej priadze z najkvalitnejších druhov dlhovláknitej egyptskej bavlny. Za kvalitu sa ale platí, preto saténové obliečky nepatria do skupiny lacných. Ak máte ale slabosť pre saténové obliečky, 4home vám ponúka široký výber. Môžete si vybrať z rôznych farebných prevedení či kombinácii, ale aj vzorov a motívov. Či už chcete saténové obliečky alebo obliečky z mako saténu, na výber máte neuveriteľné množstvo. 

 

Saténové obliečky

 

Damaškové obliečky

Tých, ktorí milujú luxus, potešia damaškové obliečky. Nielenže pôsobia luxusne, ale sú aj veľmi kvalitné. Damaškové posteľné obliečky sú trvácne a tak môžu prežiť aj niekoľko generácii. Vyrobené sú z jednofarebnej tkaniny tej najvyššej kvality so vzorovaním v rôznych farebných prevedeniach. Punc dokonalosti im dodáva hodvábny lesk. Vo 4home si môžete vybrať rôzne farebné odtiene. 

 

Damaškové obliečky

 

Flanelové obliečky

Flanelové obliečky sa tešia veľkej obľube predovšetkým v zimnom období. Zabezpečujú totiž dostatočné teplo a príjemný komfort. Flanelové obliečky sú ľahké, hrejivé a na dotyk veľmi príjemné a jemné. Aj tento druh obliečok má viacero prevedení a farebných kombinácii, preto vo 4home si určite nájdete tie svoje, ktoré vás v zime nielen zohrejú, ale sa vám budú aj veľmi páčiť.

 

Flanelové obliečky

 

Obliečky pre alergikov

Obliečky z mikrovlákna ocenia najmä alergici. Posteľné obliečky z mikrovlákna totiž nezadržiavajú prach, sú vzdušné, odolné, ľahko sa čistia a nekrčia sa. Obliečky tak netreba žehliť a po vypraní sa rýchlo usušia. Na dotyk sú hebké a veľmi jemné. Vo 4home si môžete vybrať z rôznych farebných prevedení a kombinácií. V ponuke sú aj moderné vzory či geometrické a atypické motívy, ktoré sú v súčasnosti veľmi trendy. 

 

Zľavy vo 4home

4home.sk si pre svojich zákazníkov pravidelne pripravuje zľavy a akcie. Tie sa vzťahujú samozrejme aj na posteľnú bielizeň, preto obliečky môžete veľmi často kúpiť s výraznou zľavou, no v skvelej kvalite.

Bonipo odporúča