Zdravé varenie a pečenie

Zdravé varenie a pečenie

Nemusíte byť šéfkuchár vo vychytenej reštaurácii, aby ste dokázali uvariť zdravé jedlo, ktoré dobre chutí, ale aj dobre vyzerá. Stačí, keď na jeho prípravu použijete kvalitné potraviny a kvalitné hrnce, panvice, či pekáč. Vo väčšine prípadov platí, že jedlo sa dlhšie varí ako konzumuje. Vďaka kuchynskému riadu Delimano budete mať z varenia skutočne radosť a v podobe chutného a pestrého jedla ju pocíti aj vaša rodina.


Prečo práve Delimano?

Prekvapte svojich známych zdravou a chutnou kuchyňou a o vašom kulinárskom umení sa dozvie každý. A to všetko vďaka odolným hrncom, panviciam a pekáčom od Delimano.sk s nelepivým povrchom.

 

Delimano hrnce

Delimano spája štýlový dizajn a najnovšie technológie, aby do vašej kuchyne prinieslo riady s nepriľnavým povrchom. Ich cieľom je pripraviť zdravé jedlá len s kvapkou oleja. Mäso, zelenina, ale aj chutný koláč. To všetko neobyčajný Delimano hrniec zvládne. Vyberte si rajnicu alebo hrniec s povrchom z pravého kameňa v takej veľkosti, aby bolo dosť pre celú rodinu a po inom riade už nesiahnete. Všetkým bude chutiť a nikto sa nedozvie, že vy ste sa rozhodli variť zdravo. Využite Delimano zľavový kód a hrniec podľa svojich predstáv získajte za naozaj skvelú cenu.

 

Hrniec

 

Delimano panvice na prípravu jedla bez oleja

Ste presvedčený o tom, že je nemožné pripraviť omeletu alebo volské oko iba s kvapkou oleja? Skúšali ste to, ale dostať omeletu z panvice bolo takmer nemožné a sľúbili ste si, že podobným experimentom sa v kuchyni už radšej vyhnete? Nevešajte hlavu. Delimano panvice vás príjemne prekvapia. Nelepivý kameninový povrch je zárukou, že sa vám na panvicu už žiadne jedlo neprilepí. Omeleta a volské oko vám z nej do taniera doslova skĺzne. Aj napriek tomu, že ste na ich prípravu použili len kvapku oleja. Na Delimano zdravé varenie si rýchlo zvyknete.

 

Panvica

 

Delimano pekáč upečie jednoducho všetko

Všetky vaše obľúbené jedlá, od rýb až po pečenú hovädzinu a plnené rebierka upečiete vďaka Delimano pekáču zdravo. Mäso z pekáča vyberiete mäkké a šťavnaté aj napriek tomu, že ste doň nepridali veľa oleja. Pečené zemiaky a zelenina si vďaka pekáču neudržia len vynikajúcu chuť, ale aj príťažlivú farbu. Farebná zelenina bude deťom chutiť lepšie.

Upiekli by ste koláč, ale keď si predstavíte, koľko času strávite umývaním plechu, prejde vás chuť? S Delimano pekáčom žiadny problém. Z nelepivého kameninového povrchu pôjde koláč ľahko. Mrkvový, cuketový, kysnutý. Delimano pekáč zvládne každé cesto. Aj sladké pečenie môže byť zdravé.

 

Pekáč

 

Delimano akcia sa vždy oplatí

Delimano riad vás presvedčil natoľko, že ste sa rozhodli pre celú kuchynskú sadu? Presvedčte sa, či prebieha nejaká Delimano akcia a objednávajte, keď sa to skutočne oplatí. Delimano s akciami prichádza často. Najčastejšie sa vzťahuje na hrniec alebo panvicu, ale keď budete mať šťastie, aj k celej sade sa vo výraznej zľave dostanete. Hrniec, ktorý ste si vybrali sa v zľave nenachádza? Nevadí. Zadajte platný Delimano zľavový kupón a s cenami sa budú diať divy.

Bonipo odporúča