Recenzie zákazníkov

Prehľadnosť, veľký výber, dobré ceny a rýchle doručenie. To sú hlavné pozitíva, ktoré označujú zákazníci eshopu Izmael.eu. Zlé skúsenosti sú veľmi ojedinelé, súvisia s meškajúcimi alebo stratenými objednávkami. Často však vôbec nemusí byť chyba na strane eshopu.

Heureka.sk

Na Heureke odporúča obchod 87 percent zákazníkov, ktorí mu pridelili hodnotenie 4,4 z 5 možných hviezdičiek. Ľudia zo svojich skúsenosti chvália najmä rýchlosť doručenia, ceny, výber a kvalitu tovaru, no a tiež darčeky navyše, ktoré Izmael.eu ponúka k rôznym objednávkam.

Nájdeme tu len zhruba 10 percent negatívnych recenzií. Týkajú sa meškajúceho tovaru alebo poškodeného tovaru. Eshop sa však snaží s nespokojnými zákazníkmi komunikovať a navrhuje reklamácie či iné riešenie problémov.

Podobné v drvivej väčšine pozitívne hodnotenia nájdeme aj na Google a iných portáloch. Nie je však tak veľa. Oprieť sa treba najmä o Heureku.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Izmael.eu

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Izmael.eu

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Izmael.eu.
Rezenicu na e-shopu Izmael.eu sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Izmael.eu

10%

10% + darček objednávke

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 44 ľudí