Vysávače od A po Z

Vysávače od A po Z
Každý z nás upratuje, či už doma, niekde na chate, ba dokonca je to práca, ktorá človeka živí. Lenže bez správneho materiálu to nejde. Dnes sme sa vám rozhodli ponúknuť odporúčania na najlepšie vysávače od A po Z podľa nášho názoru, ktoré si viete zo širokej škály produktov vybrať.

Vysávač nie je iba vysávač

Častokrát nám na rôzne povrchy obyčajný, klasický vysávač nestačí a hľadáme niečo špeciálnejšie. Dnes si vieme vybrať zo širokej ponuky vysávačov na mokré hmoty, ale aj na tie suché, ba dokonca aj tie, ktoré majú elektrickú kefu, skrátka vysávače od výmyslu sveta, také, ktoré budú vhodné pre akýkoľvek povrch, ktorý by ste mali v úmysle povysávať. Ponúkajú optimálne riešenia pre priemysel ako taký, komerčnú oblasť, automobilový priemysel, rôzne stavebné práce a mnoho iných. 

Okrem využitia v priemysle ich využívajú aj upratovacie firmy či domácnosti, ktoré by mali šliapať na plné obrátky a očakávajú od správneho vysávača dokonalú kvalitu a precíznosť v čistote a vo vysávaní. Presviedčajú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou, pretože sa neradia medzi vysávače, ktoré kúpite bežne v akomkoľvek inom obchode.

Kaercher.com/sk
Kaercher.com/skNová akcia
Doprava zdarma

Doprava zdarma pri nákupe nad 60€

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil

Sú inovatívne a každý jeden vysávač ponúka priam dokonalú techniku obsluhy. Vybrali sme pre vás top tri, ktoré by vám vo vašej domácnosti či firme jednoznačne nemali chýbať, prípadne také, ktoré by sa vám z času na čas mohli hodiť a boli by vám nápomocné. 

Tieto vysávače sú zväčša vyberané tak, aby sedeli na obe plochy či tie s mokrými, či tie so suchými nečistotami. Majú skvelý systém, ktorý sa postará o to, aby splnili vaše očakávania. Takže veríme, že sme pre vás vybrali správne. 

karcher

NT 40/1 Tact Te L

Kompaktné rozmery zaručujú jednoduchú prepravu: mokro-suchý vysávač NT 40/1 Tact Te s oklepom filtra Tact ako aj 40 l nádobou s nárazníkom, pre dlhú prácu bez prerušovania.

NT 50/1 Tact Te L

Profesionálny vysávač na vysávanie suchých aj mokrých nečistôt NT 50/1 Tact Te s bohatou výbavou. 50 l nádoba na nečistoty, nastaviteľné madlo, vypúšťacia hadica a zásuvka na elektronáradie.

NT 55/2 Tact² Me I

Okrem vysokej mobility, výkonu, robustnosti a ďalšieho praktického vybavenia ponúka tento vysávač špeciálny podvozok s mechanikou na skladanie nádoby - ideálny na priemyselné využitie.

Bonipo odporúča