Recenzie zákazníkov

Eshop prolaika.sk ponúka originálny tovar, zabezpečuje rýchle doručenie, je známy dobrou komunikáciou a ďalšími skvelými vlastnosťami, ktoré z neho robia mimoriadne obľúbený obchod. Nie je prekvapením, že bol finalistom ceny kvality v kategórii Foto v ankete Shop roku 2019.

Zákazníci často oceňujú aj kamennú predajňu v Bratislave, kde si môžu tovar buď vyskúšať, obhliadnuť alebo vyzdvihnúť osobne. Je to veľká výhoda aj pri kúpe špecifického zariadenia, kedy potrebujete odbornú radu alebo pomoc s nastavením. Uľahčuje to tiež reklamácie a iné problémy s produktami, ktoré v online alebo telefonickej komunikácii môžu spôsobovať zbytočné nedorozumenia.

Obľúbenou výhodou je doručenie zadarmo pri tovare nad 120 eur, čo taktiež nie je bežnou normou pri iných eshopou.

Heureka.sk

Skvelé hodnotenia má aj na Heureke. Obchod odporúča až 94 percent zákazníkov, ktorí ho hodnotia veľmi vysoko. Dostal až 4,8 z 5 možných hviezdičiek. Doba dodania sa v priemere pohybuje tesne pod 4 dňami a 96 percent zákazníkov deklaruje, že tovar dostali do 10 dní.

Zákazníci na Heureke potvrdzujú vyššie spomenuté pozitíva ako rýchlosť doručenia, výber tovaru, dobré ceny, ale aj ochotný a odborný prístup zákazníckej podpory.

Negatívne hodnotenia budete hľadať ťažko, môžete však naraziť na ojedinelé sťažnosti, keď tovar nečakane meškal alebo nemohol byť doručený, pretože napriek zaradeniu do ponuky už v skutočnosti nebol dostupný. Obchod sa však snaží komunikovať a riešiť problémy zákazníkov čo najskôr.

Najnakup.sk

Hodnotenia tu dokonca presahujú tie na Heureke. Obchod odporúča až 98 percent zákazníkov, ktorí potvrdzujú vysokú kvalitu komunikácie, prehľadnosť obchodu, rýchlu dodaciu dobu a bezproblémové doručenie.

Google

Aj tu narazíte na veľmi vysoké hodnotenie obchodu. Viac ako 220 zákazníkov udelilo prolaika.sk 4,4 z 5 možných hviezdičiek. Mnohí z nich sú maximálne spokojní s eshopom aj s kamennou predajňou. Chváli sa ochota personálu, zákazníckeho servisu, ale aj skvelý výber tovaru.

Negatívne hodnotenia, ktorých je veľmi málo, majú zväčša špecifický charakter. Nejedná sa teda o chyby, ktoré sa opakujú pravidelne.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Prolaika.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Prolaika.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Prolaika.sk.
Rezenicu na e-shopu Prolaika.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Prolaika.sk