Zlaď svoje hodinky do farieb jesene

Zlaď svoje hodinky do farieb jesene

Obdobie jesene so sebou prináša kopu zaujímavých javov v prírode, v móde a taktiež aj v doplnkoch. Jeseň hýri zemitými farbami, ktoré sú pre toto ročné obdobie ako stvorené, ale tiež aj farbami, ako je červená, žltá, tmavozelená či oranžová. Móda je širokospektrálnejšia, kúsky oblečenia sú hrubšie a väčšie a, samozrejme, aká by to bola jeseň, ak by sme svoje oblečenie nevrstvili či nás konečný outfit nedoplnili o nejaký krásny doplnok. Napríklad hodinky.


Klobúky, baretky, rukavičky či šály. K obdobiu jesene patria jednoznačne podľa nášho názoru aj hodinky. Tak ako v lete opálenú pokožku ozdobia tenké retiazky, na jeseň a v zime sú k svetríku krásnym doplnkom hodinky, či už na ruke muža, alebo na ruke ženy. Hovorí sa, že hodiny by mali danú osobu vystihovať a tiež svojím spôsobom ladiť.

TimeStore.sk
TimeStore.skNová akcia
Výpredaj

Hodinky so zľavami

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 212 ľudí
TimeStore.sk
TimeStore.skNová akcia
Doprava zdarma

Doprava zdarma pri nákupe nad 50€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 122 ľudí


Pár tipov, ako zladiť svoje hodinky do farieb jesene

Ako zladiť svoje hodinky tak, aby ste boli tón v tóne so svojimi kúskami oblečenia, ktoré momentálne máte na sebe? Hodinky sú štýlový, stále nadčasový doplnok, ktorý by nemal chýbať v šperkovničke žiadnej ženy, ale ani u pánov nie sú na zahodenie. Osobne sa nám veľmi páči, ak pánsku ruku zdobia masívne hodinky. Na mužoch je obzvlášť vidieť, ako im hodinky na ruke zmenia celkový vizuál ruky.

Ruka tak vyzerá masívnejšie, čistejšie a, samozrejme, aj štýlovo. Pretriedili sme pár hodiniek a vybrali sme si dnes pre vás tie, ktoré by mohli lahodiť vášmu oku a zároveň, aby sme sa trafili do vášho vkusu a ladili s ročným obdobím, teda jeseňou a prichádzajúcou zimou

Každý si volí hodinky podľa svojho gusta, to je samozrejmé, nakoľko sa každému páči niečo iné. Niekomu väčší ciferník, niekomu rímske číslice, niekomu žiadne, niekomu kožený náramok alebo  naopak, strieborný či zlatý. 

Veríme, že tipy od nás vás dostatočne zaujmú a každému sa trafíme aspoň trošku do chuti a každý si vyberie to správne, čo bude zdobiť vašu ruku nasledujúce ročné obdobia.

timestore

MVMT CLASSIC

Remienok ušľachtilá koža

MVMT NOVA

Remienok nerezový

MVMT NOVA

Remienok titánový

Bonipo odporúča