Advent je za dverami. Navoďte si vianočnú náladu výzdobou domácnosti

Advent je za dverami. Navoďte si vianočnú náladu výzdobou domácnosti

Neviete sa dočkať Vianoc? Užite si ich čarovnú atmosféru už počas Adventu. Práve toto obdobie je ideálne na výzdobu, ktorá váš domov zútulní a dodá mu to správne sviatočné čaro. Symbolom Vianoc nie je len vianočný stromček, pokojne sa odviažte a popustite uzdu svojej fantázii pri výbere tohtoročných vianočných dekorácií.

Paleta vianočných farieb, motívov či dekorácií nemá hranice. S príchodom Vianoc prichádzajú aj nové trendy a je len na vás, či každý rok podľahnete niečomu novému alebo zastene verní klasike, ktorá vášmu domovu svedčí.  


Adventný veniec

Vianočnú atmosféru umocňuje už niekoľko týždňov pred Vianocami a na vašom stole by nemal chýbať tiež. Adventný veniec, ktorý sa dokonale hodí do vašej obývačky vyberajte starostlivo, s vkusom a aj s ohľadom na to, kde ho umiestnite. Vybrať si môžete klasické okrúhle vence so živej či umelej čečiny, prútené ale i modernejšie pozdĺžne, ktoré si dokážete urobiť aj doma. Kreativite sa medze nekladú, zažiari rovnako moderný či výsostne prírodný kúsok.  

Adventný veniec

  Takýto veniec nájdetev na 4home.sk a môžete ho dozdobiť podľa vášho vkusu. Využite 4home zľavové kupoóny v Inspinariu a ušetríte.

 

Na okná aj dvere

Hlavný vstup do vášho domova  je pomyselnou čiarou medzi vonkajším svetom a tým vnútorným. Nezabudnite vyzdobiť priestor pred dverami alebo na dvere samotné zaveste veniec, ktorý nielen upúta ale i navodí tú správnu atmosféru blížiacich sa sviatkov. Použiť môžete girlandy, vonkajšie svietiace stromčeky a pokojne i postavičky, ktoré potešia nie jedno detské oko. Nezabudnite ani na okná. Po zotmení v nich vyniknú LED svietniky, ktoré pôsobia pokojným teplým dojmom z oboch strán.

Vianočný veniec Vianočný svietnik

 

Sviečky, lampáše a dekorácie

Tých naozaj nikdy nie je dosť! Existuje v predvianočnom zhone čosi upokojujúcejšie ako vôňa zapálenej sviečky? Rozmiestniť ich môžete doma hneď niekoľko, rovnako ako malé milé dekorácie, ktoré príchod najkrajších sviatkov v roku len podtrhnú. Efektnou vianočnou dekoráciou sú aj lampáše a veľké svietniky, ktoré môžete v tomto období dozdobiť voňavou čečinou i vianočnými guľami.

 

Exteriér vo vianočnom duchu

Pri vianočnej výzdobe myslite aj na exteriér a je úplne jedno, či bývate v dome alebo v paneláku. Sveteľnými reťazami môžete vyzdobiť nielen dom , stromčeky v záhrade ale i balkón. Vyberte si vhodný druh osvetlenia a myslite na to, že nie všetky reťaze práve do exteriéru vhodné sú. V ponuke nájdete i také, ktoré s diaľkovým ovládačom nielen zapnete ale i načasujete a dokážete meniť efekty.

Vianočné osvetlenie domu

  Ušetrite na osvetlení so zľavovým kupónom v Kokiskashop.sk

 

Nech ste sa rozhodli pre čokoľvek, vianočné dekorácie zmenia vašu domácnosť na rozprávkové miesto, kde vládne pokoj, harmónia a radosť z očakávania najkrajších sviatkov v roku. Smelo do toho!

 

Bonipo odporúča