MDŽ sa blíži. Páni, nezabudnite na milované ženy vo svojom živote!

MDŽ sa blíži. Páni, nezabudnite na milované ženy vo svojom živote!

Medzinárodný deň žien nie je len spomienkou na dávnu minulosť. Oslavuje a oslavovať by sa mal aj dnes. Potešte výnimočné ženy vo vašom okolí milou pozornosťou, ktorá vyčaruje úsmev na tvári. A nemusia to byť výlučne len kvety. Nechajte sa inšpirovať a buďte originálni!


Ako vznikol MDŽ?

Korene sviatku siahajú až do začiatkov 20. storočia, kedy sa v Amerike rozhodli krajčírky demonštrovať proti diskriminácii žien v práci, bojovali aj za volebné právo či lepšie pracovné podmienky. V roku 1908 bola posledná februárová nedeľa vyhlásená za Národný deň žien a o dva roky neskôr získal sviatok medzinárodný rozmer. Od roku 1975 sa MDŽ oslavuje vždy 8. marca. Poznačte si dátum do kalendára a po nápaditom darčeku sa poobhliadnite v predstihu.

 

Sladké pokušenie

Existuje žena, ktorá by nemilovala čokoládu? Darujte tej vašej výnimočný sladký darček, ktorý pošteklí jej zmysly. Zabudnite na klasickú tabuľkovú čokoládu, povýšte sladkosť na dokonalý zážitok. Efektne zabalená krabička s ručne vyrobenými pralinkami, personalizovaná čokoláda s fotografiou, alebo krásne balenie čokoládok pre skutočnú super ženu budú zásahom do čierneho.

Pralinky Chocolissimo Pralinky Chocolissimo Pralinky Chocolissimo

Sledujte aké zľavy ponúka Chocolissimo.sk v Inspinariu a nakupujte výhodne!

 

Kúsok krásy

Rozhodli ste sa ženy vo svojom okolí rozmaznávať? Voňavá kozmetika je presne to, po čom každá z nás túži a nikdy jej nie je dosť. Investujte do kvalitnej prírodnej kozmetiky alebo zahaľte ženu do závanu unikátnej vône parfumu, ktorá sa jej navždy bude spájať so sviatkom MDŽ. Či už pôjde o rozmaznávajúci voňavý olej do kúpeľa, kvalitný pleťový krém, alebo parfum, voňavým darčekom nepohrdne žiadna žena.

Saloos - Levanduľa pleťový olej APOTEKA - BIO Český krém Parfem Miu Miu

 

Káva aj víno

Potešte milovanú ženu tým, čo má najradšej! Ak patrí medzi milovníčky dobrej a kvalitnej kávy, prekvapte ju zmesou Arabiky vypestovanej na Etiópskej vysočine s kvetinovými a ovocnými tónmi. Skvelým tipom je aj kazeta kvalitných výberových čajov a ak si chcete užiť krásny večer spoločne, krokom vedľa nebude ani fľaša lahodného vína.

Rioba kazeta Rioba káva Víno Fleur de Prairie

Toto všetko a ešte omnoho viac nájdete v e-shope Bevmarket.sk

 

Malé ale špeciálne

Každý rok sa snažíte ženu obdarovať niečim iným? Ak vám dochádzajú nápady, skúste preskúmať jej šperkovnicu. Náušnice či jemný náramok bude ozdobou a nezabudnuteľným darčekom zároveň.  Za každých okolností bude mať kúsok vašej lásky a pozornosti pri sebe.

Choďte na istotu a šperky nakupujte v overených e-shopoch so zľavovými kupónmi Najzlato.sk, či Šperky-eshop.sk

 

Vôňa lúky

Kvety sú klasikou, ktorá nikdy nesklame. Nechcete sa zaradiť k davu mužov, ktorí ženám na MDŽ kupujú kyticu červených ruží? Možností je hneď niekoľko. Prekvapte ju kyticou jarných kvetov, ktoré budú pôsobiť presne tak, ako keby ste ich z vďačnosti natrhali na lúke. Pridanou hodnotou bude, ak ju necháte poslať rovno donáškou. Závisťou zbledne každá žena v okolí.

Online kvetinárstvo Kvetyprevas.sk zabezpečí donášku nádherných kytíc, alebo kvetinového boxu načas a na určené miesto.

 

Bonipo odporúča