Prírodné afrodiziaká. Po čom siahnuť pri problémoch s potenciou?

Prírodné afrodiziaká. Po čom siahnuť pri problémoch s potenciou?

Problém, o ktorom nie je jednoduché hovoriť, bojovať s ním však vôbec nemusí byť zložité. Ak sa z vašej spálne vytráca vášeň a sex už nie je tým, čím býval, naservírujte svojmu partnerovi prírodné afrodiziaká. Pomôžu nielen pri problémoch s potenciou ale i erekciou.

Zasiahnite skôr, ako bude úplne neskoro. Sila prírody je neuveriteľná a suroviny či jedlá, ktoré možno bežne konzumujete, môžu pomôcť pri zlyhaniach za dverami vašej spálne. Čo by nemalo na tanieri vášho partnera chýbať?


Losos

Nielen táto obľúbená ryby ale i mnohé morské plody sa za prírodné afrodiziaká právom považujú. Veď už v 19. storočí bol v kuchárskych knihách uvádzaný ako skvelý tip na večeru pred milostnými hrami. Losos, vďaka vysokému obsahu bielkovín, omega-3 mastných kyselín, ktoré zvyšujú hladinu serotonínu v mozgu, nielen zlepší náladu ale povzbudí mužskú výdrž. Sexuálny apetít zvyšujú aj vitamíny A, B a D.

 

Cesnak

Vyhýbame sa jej kvôli pachu, málo kto však vie, že práve cesnak bol už v starom Egypte považovaný za veľmi účinné prírodné afrodiziakum. Vysoký obsah alicínu výrazne zlepšuje prietok krvi, obranyschopnosť organizmu, sexuálnu túžbu a v neposlednom rade i prežívanie rozkoše.

 

Med

Med je bohatý na vitamíny B a bór, ktorý má na svedomí produkciu testosterónu – hormónu sexuálnej túžby.  Nie nadarmo sa med pridával do nápojov počas svadobnej noci. Rovnako však  pomáha ženskému telu metabolizovať pohlavný hormón estrogén. Sladké afrodiziakum si doprajte spoločne.

 

Zázvor

O účinkoch zázvoru vedeli už naše staré mamy. Stimuluje obehový systém, čo vedie k prekrveniu celého tela a tým pádom aj mužskej pýchy. Ak chcete podporiť chuť na milovanie a zabezpečiť sexuálnu výkonnosť vášho partnera, varte mu zo zázvoru nielen čaj.

 

Chutnú večeru, ktorá vás aj s partnerkou skvele navnadí na spoločne strávený večer získate kombináciou viacerých afrodiziakálnych potravín. Pripravte si lososa s marinádou z cesnaku, medu a zázvoru a užite si večer plný vášne. 

 

Losos s marinádou z cesnaku, medu a zázvoru

 

Sladké drievko

Ešte ste o ňom nepočuli? Najvyšší čas sa zoznámiť. Sladké drievko môže zvýšiť sexuálne vzrušenie už len svojou vôňou, ktorá je dráždivá. Divo rastúca rastlina obsahuje fytoestrogény a steroly, ktoré ovplyvňujú pohlavné hormóny. Čo je však oveľa zaujímavejšie, prietok krvi do penisu dokáže údajne zvýšiť až o 13%.

 

Hľuzovka

Považované sú za luxusné jedlo, ktoré opantá vaše zmysly. A to stále nie je všetko. Táto huba je označovaná ako najúčinnejšie prírodné afrodiziakum  na svete vôbec. A prečo je tomu tak? Vylučujú pach mužského feromónu, ktorý je podobný mužskému potu a pre ženy je údajne neodolateľný.

 

Figy

Ak hľadáte afrodiziakum, ktoré si doslova odtrhnete zo stromu, figy sú tou správnou voľbou. Sú symbolom sexuality a obsahujú veľa antioxidantov, flavonoidov, vlákniny, železa či draslíka. Ovocie konzumujte výlučne čerstvé, iba tak pomôže pri poruchách erekcie skôr, ako sa nazdáte.

 

Figy

 

Avokádo

Ovocie plodnosti schladí  síce v horúcich dňoch, vďaka obsahu vitamínov C, E, K, B5, B6 či draslík a rozpáli každého muža. Avokádo preukázateľne zvyšuje sexuálnu túžbu.

 

Prírodný produkt z lekárne

Vyskúšali ste všetko možné aj nemožné? Ak k rozkoši a spokojnosti nevedie čisto prírodná cesta  pokojne siahnite po overených  výživových doplnkoch určených pre mužov. Zerex Klasik predstavuje vysoko koncentrované zloženie aminokyselín a extraktov z tradičných bylín, akými sú kotvičník zemný, maca peruánska či L-arginín, ktorý pozitívne vplýva na zásobovanie organizmu a teda aj pohlavných orgánov krvou. Všetky zložky sú na prírodnej báze a majú priaznivý vplyv na kvalitu sexuálneho života, pevnú erekciu a výkon muža v posteli.

Produkty Zerex kúpite v overenom e-shope Zerex.sk. Pokiaľ využijete zľavový kupón Zerexu v Inspinariu môžete na svojom nákupe ušetriť 20% na vybraných produktoch, alebo sa vám odčíta zľava 5€ pri nákupe produktu Zerex Ultra Gold. A to už stojí za vyskúšanie.

 

 

Bonipo odporúča