Najnovšie články 4Home.sk

Ako si vybrať správne posteľné obliečky vo 4home?

Ako si kto ustelie, tak si aj ľahne. V posteli trávime skoro polovicu života, no to ešte kvalitný spánok nezaručuje. Dôležitú úlohu, aby ste sa vyspali doružova, zohrávajú okrem matraca a roštu aj posteľné obliečky. Keď je totiž posteľná bielizeň kvalitná, vaše telo si dokonale oddýchne a zabezpečí tak správne fungovanie vášho organizmu celý ďalší deň. Na trhu je však posteľných bielizní nespočetné množstvo a vybrať si tú správnu vôbec nie je jednoduché. 4home ponúka široký sortiment, no poradíme vám, ako si vybrať správne.

Každému z nás sa páči niečo iné. Niekto dáva prednosť materiálu, iný farbe, ďalší chce zas posteľnú bielizeň doladiť k interiéru spálne a veľakrát si ľudia vyberajú aj podľa ceny.

Celý článok

Najnovšie články Bonipo

Ako ušetriť energiu

Aj niekoľko desiatok eur ročne môžete mať vo vašej peňaženke viac, ak zmeníte tarifu či dodávateľa elektriny a plynu. Ešte výraznejšie ušetríte, ak zmeníte spôsob kúrenia.
Celý článok

Dajte zbohom zlozvykom!

Má ich každý z nás. A hoci si ich v určitej miere uvedomujeme, cesta, ako s nimi raz a navždy zatočiť nebýva najľahšia. Ako sa zbaviť zlozvykov krok za krokom a ušetriť peniaze?
Celý článok

Majte výdavky pod kontrolou

Máte prehľad v tom, koľko mesačne miniete na povinné platby, jedlo či koníčky? Svoje výdavky môžete mať pod kontrolu vďaka mobilným aplikáciám. A možno čosi aj ušetríte!
Celý článok

Obľúbené kupóny a akcie pre 4Home.sk

5%
Zľava

4home zľavový kupón 5% na váš nákup.

  • Platí do 31. 12. 2020
  • Využilo 287 ľudí
Akcia

Doprava nad 40€ zadarmo.

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 143 ľudí
3€
Zľava

4home kupón 3€

Zľava 3€ je platná pri nákupe nad 60€

  • Platí do 31. 12. 2020
  • Ešte nikto nevyužil