Akciové letáky Lidl

Najčastejšie otázky pre Lidl

 • Je možné si tovar objednať vopred na vyzdvihnutie?
  Keďže sa snažíme pracovať s vašimi zákazníckymi požiadavkami a zároveň zaručiť kvalitu a čerstvosť našich produktov, nie je u nás možné objednať a pripraviť tovar na vyzdvihnutie vopred.
 • Ako môžem v predajni zaplatiť?
  Okrem hotovosti môžete platiť aj bezhotovostne a to nasledujúcimi spôsobmi: VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Eurocard, Maestro, Masters Dinners, Google Pay a Apple Pay. Využiť môžete aj potravinové poukážky Vaša, Ticket Restaurant, DOXX, UP Slovensko, AXASOFT, Ticket Multi (s logom Lidl), Endered, Callio gastro.
 • Ako sa môžem prihlásiť na odber letákov?
  Letáky roznášame v rámci spádovej oblasti konkrétnych predajní. V prípade otázok ohľadom letákov kontaktujte našu zákaznícku linku na telefónnom čísle 0800 005 095. Vaše požiadavky vyriešime individuálne.
 • Ako funguje Lidl aplikácia?
  Všetky aktuálne letáky máte vďaka tejto aplikácii kedykoľvek vo vrecku vo vašom mobilnom telefóne. Okrem toho dostanete ponuku rôznych online artiklov, ktoré môžete okamžite kúpiť alebo predobjednať. Jednoducho si pripravíte váš nákup, nájdete najbližšie filiálku, jej adresu, otváracie hodiny a ponuku. Aplikácia je dostupná na systémy Android, iOS aj Microsoft.
 • Čo je Lidl Plus aplikácia?
  Vďaka tejto appke budete mať každý týždeň aktuálne a nové ponuky na dosah. Nepremeškáte žiadnu príležitosť. Súčasťou aplikácie je aj digitálna Karta Lidl Plus, takže ju už nemusíte nosiť v peňaženke. Pri každom nákupe ju stačí naskenovať z mobilu a uplatniť si ľahko všetky výhody.
 • O čom je aplikácia My Lidl World?
  Ide o online hru, kde budujete svoj vlastný supermarket. Vyskúšate si v nej úlohu manažéra alebo manažérky úspešnej predajne. Začínate maličkým stánkom na trhu a postupne sa rozrastáte.

Popis obchodu Lidl

Lidl patrí na Slovensku medzi tri najväčšie obchodné reťazce. Sieť supermarketov sa zameriava na predovšetkým na predaj potravinárskeho, ale aj iného spotrebného tovaru. Celkovo je najväčším diskontným obchodným reťazcom v Európe a druhým najväčším na svete.

Pravidelne každý týždeň Lidl vydáva aktuálne letáky. Je známe ich tématickosť najčastejšie zameraná na rôzne krajiny. Postupne však obchod prechádza na elektronickú formu reklamných letákov.

Okrem tematických týždňov, rôznych darčekov a podobne, je Lidl na Slovensku známy aj vďaka spolupráci so známymi kuchármi či cukrármi. Vďaka tomu prináša v zaujímavých blogoch zaujímavé recepty a nápady na varenie a pečenie s využitím vlastných produktov.

Lidl má vo svojej ponuke aj svoje súkromné privátne značky produktov, o ktorých veľa ľudí vôbec netuší, že patria práve Lidlu. Sú to syry Bluedino, mäsové výrobky Dulano a Pikok, minerálky a limonády Saguaro, mliečne výrobky Pilos a Fruit Jumbo, kozmetika Cien, pracie a čistiace prostriedky Formil a W5, značka elektroniky Silvercrest, náradie Parkside, móda Lupilu, Esmara či Livergy, športové potreby Crivit, náradie Florabest a pod.

Výhody nákupu v Lidl:

-          Veľmi výhodné ceny

-          Pomerne vysoká kvalita

-          Široký výber tovaru

-          Čerstvosť

-          Množstvo akcií a špeciálnych ponúk

-          Mobilné aplikácie

-          Plnohodnotný eshop

-          Veľká sieť predajní

 

Nevýhody nákupu v Lidle:

-          Často pre našincov neznáme produkty

-          Škrípajúca komunikácia so zákazníkmi

-          Obmedzené možnosti dopravy a platby pri online nákupe

 

Čo hovoria o Lidl zákazníci

Pre väčšinu zákazníkov je Lidl symbolom najlacnejších potravín. Napriek tomu, že sú takí, ktorí jeho neznáme zahraničné produkty príliš neoceňujú, väčšina ľudí si stále pochvaľuje široký výber tovaru. Okrem toho sa však potraviny v Lidli podľa zákazníckych skúsenosti vyznačujú aj čerstvosťou.

Slováci stále viac oceňujú aj to, že prevádzky Lidl sa rozrastajú do všetkých kútov krajiny. Napriek tomu však nepočuť veľmi pozitívne ohlasy na eshop, kde chýbajú viaceré možnosti platby vopred a doručovanie býva taktiež problematické.