Recenzie zákazníkov

Veľmi obľúbený a spoľahlivý predajca liekov z Brezna sa teší zákazníkom z celého Slovenska. Tovar dokáže doručovať rýchlo, predáva ho za dobré ceny a komunikuje s ľuďmi dôstojne. Samozrejme, nájdu sa aj chybičky krásy, ale nie je ich veľa.

Heureka.sk

Obchod tu odporúča 96 % zákazníkov s priemernou spokojnosťou hodnotenou vysoko až na 4,9 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná dodacia doba sa uvádza menej ako 2 dni, čo svedčí skutočne o bleskovej rýchlosti expedície a dopravy. Pričom 99 % zákazníkov potvrdzuje, že na tovar sa dlhšie ako 10 dní nečaká.

Okrem rýchlosti doručenia, ktorá je najčastejšie zmieňovaným plusom u spokojných zákazníkov, sú to aj ceny, komunikácia, dostatočný výber produktov a v neposlednom rade aj prehľadný web.

Negatívne recenzie, ktorých je veľmi málo, sú o poškodenom tovare, meškajúcich objednávkach, niekedy aj o vyšších cenách, nedostupnosti tovaru a prípadných nedorozumeniach v komunikácii.

Refundo.sk

Aj na tomto portáli má eshop veľmi dobré hodnotenia. Väčšina zapojených do recenzie dala obchodu plný počet 5 hviezdičiek celkovo a rovnako tak na všetky tri sledované parametre ako dodacia lehota, prehľadnosť obchodu a kvalita komunikácie. Prakticky všetci, ktorí sa do recenzie zapojili zanechávajú iba pozitívne odkazy a doslova prízvukujú, že nemajú eshopu čo vytknúť.

Podobné 5-hviezdičkové alebo 4,5-hviezdičkové, čiže vysoké hodnotenia má obchod aj v ďalších stručných recenziách na internete či na Facebooku. Dá sa teda usudzovať, že ide skutočne o kvalitného, spoľahlivého a najmä rýchleho predajcu.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Lieky24.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Lieky24.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Lieky24.sk.
Rezenicu na e-shopu Lieky24.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Lieky24.sk

Akcia

Delta Colostrum akut sirup jahoda 2x125 ml + darček

  • Platí už len 3 dni
  • Využilo 43 ľudí
Akcia

Doprava pre nákup od 40€ zdarma!

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 60 ľudí