Vitamínová bomba kedykoľvek si zmyslíte

Vitamínová bomba kedykoľvek si zmyslíte

Zrejme nikto nebude pochybovať o tom, že vitamíny sú pre človeka životne dôležité a ich príjem má priamy vplyv na zdravie človeka. Poznáme veľa spôsobov, ktorými môžeme prijať vitamíny, no najlepšie sú tie z čerstvého ovocia a zeleniny. Akým spôsobom ale tieto vitamíny získame v čo najväčšej miere ?


Čerstvé potraviny = čerstvé vitamíny

Kvalitné a čerstvé ovocie, zelenina alebo orechy, to je to, čo by mal obsahovať jedálníček každého z nás. Prečo si to ale nespestriť ? Ešte nikdy to nebolo tak jednoduché ako s Nutribullet. Klasické odšťavovače poznáme už roky, ale vieme, že majú svoje obmedzenia. Nedokážu získať skutočne všetky kvalitné látky z ovocia, či zeleniny a disponujú len touto jednou základnou funkciou. Nutribullet od Topshop bol vyrobený za účelom získania 100% vitamínov z čerstvých potravín formou extrakcie živín. Nevyhadzujte zbytočné peniaze na umelé vitamíny alebo nápoje s minimálnym obsahom vitamínov, nič nemôže nahradiť prírodné vitamíny z čerstvo odtrhnutého jablka alebo vytiahnutej mrkvy.

 

Smoothie

 

Nový spôsob prípravy pochutín

Nutribullet je špeciálny prístroj, ktorý nepatrí do žiadnej kategórie. Nie je to odšťavovač a nie je to ani obyčajný mixér. Je to extraktor, ktorý z každej suroviny vytiahne všetky zdravé a kvalitné látky. Vďaka výkonu 600W a až 20 000 otáčkam je schopný rozmixovať aj tvrdé orechy a z mäkšieho ovocia a zeleniny vytvorí hustú a nadýchanú penu plnú vitamínov. Je neuveriteľné, že z tohto jednoduchého a výkonného prístroja dokážete pripraviť desiatky zdravých jedál, nápojov a pochutín ako sú polievky, dresingy, zmrzlinu, kaše, koktaily, humus, topingy, orechové mlieka, ale aj prípravu na mixované vajíčka, omelety alebo palacinky. To všetko s  orientáciou na maximálne využitie živín.

 

Nutribullet

 

Nutribullet od Topshop je malý “zázrak“

Malý a nenápadný kuchynský pomocník vám ušetrí čas aj peniaze pri využití Topshop zľavového kódu a výrazným spôsobom pomôže k zdravšiemu životnému štýlu. Je jednoduchý na ovládanie a umývanie zvládnete za pár sekúnd. Vďaka Nutribulletu začnú zdravú stravu milovať aj vaše ratolesti, pretože mixovaná strava je ľahšie stráviteľná a požiteľná ako v pevnom stave. Stačí nahádzať do nádobky to, na čo máte práve chuť a stlačiť gombík. V priebehu pár sekúnd vznikne bohatá a krémová pena plná vitamínov a živín.

V dnešnom svete plnom rýchlych polotovarov a vyprážaných jedál je dôležité vyváženie tejto nezdravej stravy. Nutribullet je jedným z najrýchlejších, najpraktickejších a najkvalitnejších spôsobov ako tento stav dosiahnuť. Vyše 23 miliónov spokojných užívateľov už zistilo, aké výhody má tento malý “zázrak“ a vďaka Topshop kupónom je dostupný pre kohokoľvek. Rozmixujte si svoju cestu k zdravšej a vyváženejšej strave podľa vlastných predstáv a vyskúšajte vďaka tomu nové recepty a spôsoby príprav chutných pokrmov plných vitamínov.

Bonipo odporúča