Čím si urobiť radosť počas depresívnych zimných dní?

Čím si urobiť radosť počas depresívnych zimných dní?
Nepatríte práve medzi milovníkov zimného obdobia, trápia vás teploty pod nulou a minimum denného svetla? Na to máme jednoduchú pomoc – hýčkajte sa a potešte svoje srdce niečím pekným. A čo by vám mohlo vyčariť úsmev na perách?

Kvalitná strava

Skutočne platí heslo „ste to, čo jete. Kvalitná a zdravá strava blahodárne pôsobí na psychiku a navyše vám pomôže udržať si ukážkovú postavu. Urobte si napríklad s priateľom či kamarátmi večer, keď si spoločne uvaríte niečo dobré a namiešate nejaký ten alko aj nealko drink. Prípadne čas od času navštívte obľúbený podnik a doprajte svojmu žalúdku kvalitný pokrm a svojej psychike radosť z milého zážitku.

Pravidelný relax

Nezabúdajte na odpočinok. Ak ste počas zimných dní unavení a vyčerpaní, urobte si na seba čas a nebuďte na seba zbytočne prísni. Zájdite si na jógu, do sauny alebo na masáž. Odpočívať môžete aj doma – objednajte si jedlo a pustite si obľúbený film, prípadne si dajte masku a pohár vína, zatiaľ čo ste naložení vo vani. Skrátene a zjednodušene, urobte si to pekným. :)

Oblečenie či šperk

Nebojte sa trošičku utrácať a zaobstarajte si niečo pekné na seba. Vytiahnite kamarátov a bežte vyberať spoločne. Prejdite si obchody s oblečením a spodnou bielizňou či so šperkami, zájdite si do kníhkupectva a nakoniec si dajte dobrú kávu alebo večeru.
A ak ste fanúšikmi kozmetiky, určite vás rozveselí nasledujúci tip.

Kozmetický adventný kalendár

Kozmetický adventný kalendár si zakúpite ako v dámskej, tak aj v pánskej verzii. Skrýva sa v ňom dekoratívna kozmetika a kozmetika určená na osobnú starostlivosť v minibaleniach. Pred Vianocami vám otváranie okienok tohto kalendára určite zdvihne náladu. Každý deň na vás totiž čaká malé beauty prekvapenie. A čo môžete v kalendári nájsť? Pre mužov napríklad prípravky na starostlivosť o fúzy, dámy prekvapia krémy, séra, ceruzky na obočie aj na pery, miniatúry parfémov alebo napríklad masážny valček.

Foto: Unsplash.com

Bonipo odporúča