Recenzie zákazníkov

Rýchle doručenie, dobré ceny, veľký výber a veľa spokojných zákazníkov. Asi takto sa dajú v skratke zhrnúť hodnotenia benulekaren.sk. Prečítajte si jednotlivé recenzie.

Heureka

Obchod odporúča 98 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti 4,8 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná dodacia doba je 2 a pol dňa a 99 % zákazníkov deklaruje, že na tovar nemuseli čakať dlhšie ako 10 dní.

Spokojní zákazníci v pozitívnych recenziách najčastejšie spomínajú rýchlosť doručenia, výborné ceny, široký sortiment, ochotný prístup a profesionálnu komunikáciu.

Negatívnych hodnotení je málo, sú len ojedinelé, zväčša ide o meškajúce objednávky alebo ich nevyhovujúce balenie. Občas ľudia majú námietky aj voči vyšším cenám.

Refundo

Síce málo recenzií, ale všetky sú prakticky stopercentné. Majú plný počet 5 hviezdičiek vo všetkých troch sledovaných parametroch ako dodacia lehota, prehľadnosť obchodu aj kvalita komunikácie. Zákazníci na Refundo, de facto, chvália všetko a deklarujú, že nemali jedinú negatívnu skúsenosť.

Facebook

Priemerné hodnotenie 4,3 z 5 možných hviezdičiek, avšak málo hodnotení. Zákazníci tu zanechávajú svoje názory a skúsenosti z jednotlivých kamenných pobočiek. Chváli sa rýchle dodanie, veľký výber, dobré ceny. Avšak nájdeme tu aj komentáre nespokojných zákazníkov z kamenných lekární či z eshopu. Ide buď o nepríjemný prístup personálu alebo prípadne o meškajúce či poškodené objednávky. Počas pandémie sa vyskytli viaceré problémy ohľadom zrušených objednávok, nenaskladneného tovaru a pod. Je to však pochopiteľné.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Benulekaren.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Benulekaren.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Benulekaren.sk.
Rezenicu na e-shopu Benulekaren.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Benulekaren.sk

Akcia

Doprava zdarma pri nákupe nad 30€

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 51 ľudí
Akcia

La Roche-Posay Anthelios zľava 6€ na každý produkt

  • Platí do 31. 8. 2021
  • Využil 1 človek