Recenzie zákazníkov

Eshop eFarby.sk je hodnotený vysoko pozitívne prakticky vo všetkých ohľadoch. Zákazníci si vo všeobecnosti pochvaľujú celý proces nákupu od výberu, cez objednávku až po samotné prevzatie tovaru, vrátane jeho prípadných reklamácií.

Problémy s tovarom, ktorý je označovaný „skladom“, ale skladom nie je, však dokážu medzi zákazníkmi spôsobiť pochopiteľné rozhorčenie a negatívne reakcie. V takýchto prípadoch, aj keď sú skôr ojedinelé, sa pridružuje aj veľké predlžovanie dodacej lehoty alebo nevybavenie objednávky.

Heureka.sk

92 percent zákazníkov obchod odporúča. Hodnotenie 4,5 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná dodacia doba 3,9 dňa a až 97 percent zákazníkov potvrdzuje prijatie objednávky do 10 dní. Rýchlosť doručenia, komunikácia či výber tovaru, to všetko zákazníci hodnotia pozitívne. Negatívne hodnotenia na Heureke takmer nanájdete. Ak áno, týkajú sa najmä vyššie spomenutých problémov s nenaskladneným tovarom.

Google.sk

Vysoké hodnotenia má obchod aj na Google, dokonca až 4,7 z 5 možných hviezdičiek. Zákazníci chvália proces nákupu na eshope, ochotu zákazníckej podpory, ale aj profesionálne poradenstvo.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu eFarby.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop eFarby.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu eFarby.sk.
Rezenicu na e-shopu eFarby.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre eFarby.sk

Akcia

Pri nákupe nad 150€ máte poštovné zdarma!

  • Neobmedzená platnosť
  • Využilo 108 ľudí