Recenzie zákazníkov

Rýchle doručenie, kvalita, bezproblémové riešenie problémov. Asi takto by sa dali zhrnúť dostupné zverejnené skúsenosti a hodnotenia zákazníkov s eshopom Kulina.sk. Avšak recenzií nie je veľa.

Heureka

Nákup v obchode odporúča 95 % zákazníkov s priemerným hodnotením spokojnosti 4,8 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania sa uvádza 4 a pol dňa a 97 % kupujúcich potvrdzuje, že na objednávku nemuseli čakať dlhšie ako 10 dní.

Spokojní zákazníci často vyzdvihujú rýchlo, bezproblémové a kvalitné dodanie tovaru, dobrý prístup a komunikáciu, jednoduché možnosti vrátenia aj reklamácie. Nejeden z kupujúcich spomína tiež kvalitu produktov a široký sortiment.

Niektorí zákazníci však hovoria aj o tom, ako by sa ponuka eshopu zužovala, niektorí museli na dodanie čakať veľmi dlho, iní malí zlé skúsenosti s nedorozumením pri komunikácii.

S výnimkou Heureky však už viac komplexných recenzií na internete k dispozícii nenájdeme. Ani na facebookovej stránke Kulina.sk nenájdeme nič, čo by sa dalo pokladať za relevantné.


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu Kulina.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop Kulina.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu Kulina.sk.
Rezenicu na e-shopu Kulina.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre Kulina.sk

Akcia

Pri nákupe nad 99 € je poštovné zadarmo

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil