Recenzie zákazníkov

Eshop má mimoriadne pozitívne recenzie. Nájdeme ich najmä na Heureke a na Facebooku. Zákazníci všade potvrdzujú rovnaké plusy a sťažností je veľmi málo. Dá sa povedať, že ide o obľúbený a zároveň veľmi kvalitný obchod.

 

Heureka.sk

Obchod na Heureke odporúča až 99 % zákazníkov s priemernou známkou celkovej spokojnosti 4,8 z 5 možných hviezdičiek. Priemerná doba dodania je 3 dni, pričom 100 % zákazníkov potvrdzuje, že na tovar nikdy nečakali dlhšie ako 6 dní.

Spokojní zákazníci v pozitívnych recenziách píšu najmä o rýchlom doručení, širokom sortimente, kvalitnom tovare aj balení, dobrej komunikácii a celkovo pozitívnom prozákazníckom prístupe.

Negatívnych hodnotení je až zanedbateľne málo. Občas niekto píše o zlej veľkosti, nevyhovujúcom materiáli oblečenia, vyšších cenách a niekedy aj o meškajúcich objednávkach.

 

Facebook

Na facebookovej stránke má eshop hodnotenie 4,9 z 5 možných hviezdičiek. V hodnoteniach je veľmi veľa chvály a pozitívnych názorov, ktoré sa týkajú rýchlosti dodania, kvality produktov, veľkého výberu, komunikácie a pod. Sťažnosti by sme tu hľadali iba veľmi ťažko.

 


Celkové hodnotenie zákazníkov e-shopu MyShirt.sk

0%


Pozitívne hodnotenie: 0
Negatívne hodnotenie: 0
Dodacia doba (dni): 0

Vaša recenzia na e-shop MyShirt.sk

Ďakujeme za vašu recenziu e-shopu MyShirt.sk.
Rezenicu na e-shopu MyShirt.sk sa nepodarilo odoslať

Táto stránka je chránená protokolom reCAPTCHA a platia pravidlá ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Obľúbené kupóny a akcie pre MyShirt.sk

Akcia

Zľavnené produkty

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil