Recenzie zákazníkov

Medzi zákazníkmi veľmi obľúbený eshop s týmto špecifickým sortimentom ponúka naozaj expresné doručenie a veľký výber produktov a značiek za výborné ceny. To sú najsilnejšie stránky obchodu, ktoré oceňujú zákazníčky na celom Slovensku.

Heureka.sk

Dôkazom je 99 percent odporúčaní za posledných 90 dní na Heureke a tiež hodnotenie 4,9 z 5 možných hviezdičiek. Heureka tiež uvádza priemernú dobu dodania 2 dni a všetci zapojení zákazníci uvádzajú, že im bol tovar doručený najneskôr do 10 dní. Takže problémy s doručením objednávky očakávať nemusíte, i keď medzi marginálnymi sťažnosťami sa spomína práve meškajúce dodanie, je to však naozaj ojedinelé. Spolu s veľkým výberom, skvelými cenami, kvalitou tovaru a komunikáciou na úrovni sú to vlastnosti, ktoré si zákazníci na eshope mimoriadne cenia.

Facebook

Ľudia obchod odporúčajú aj v recenziách na Facebooku. Ak by sme mali zhrnúť, ako tu ľudia obchod opisujú niekoľkými slovami bolo by to rýchle dodanie, kvalitné produkty, seriózna komunikácia a ochota pomôcť. Hodnotenie na Facebooku je 4,8 z 5 možných hviezdičiek.

Google

Medzi recenziami na Google taktiež budeme hľadať tie negatívne iba ťažšie. Nie je ich tu síce veľmi veľa a hodnotenia sú veľmi priaznivé. Ľudia si často pochvaľujú aj odborné poradenstvo či už na blogu alebo v kamennej predajni, no občas sa vyskytnú pripomienky k neochotnému personálu, je ich však veľmi málo.

Obľúbené kupóny a akcie pre NechtovyRaj.sk

Akcia

Doprava zadarmo pri nákupe nad 49€

  • Neobmedzená platnosť
  • Ešte nikto nevyužil
Akcia

Výpredaj gél laky Semilac

  • Platí do 30. 9. 2020
  • Využili 4 ľudia