Financie: Zľavy, akcie a výpredaje

Nikdy nie je nesprávny čas vylepšiť si svoju finančnú situáciu. V tejto kategórii vám poradíme ako ušetriť v mnohých oblastiach, na hypotéke, elektrine, dovolenke, bývaní a podobne. Lacný účet v mBank, odborné poradenstvo na Podnikam.sk alebo aj skúsiť šťastie v hre na Tipsport.sk? Využite výhodné ponuky kupónov a vydajte sa svojou cestou. S lepšími finančnými možnosťami a vedomosťami ako ušetriť potom môžete rozmaznávať seba aj svojich najbližších darčekmi, ktoré vám urobia radosť.

mBank.sk účet

Podnikam.sk

Tipsport.sk

Najnovšie články z kategórie financie

Návod, ako ušetriť 100 000 eur

Už vás nebaví žiť v strachu z toho, či máte dosť peňazí, aby ste pokryli svoj životný štandard? Unavuje vás splácať vysoké úroky? Okej. Nemusíte to robiť. S naším šikovným návodom sa naučíte hospodáriť s peniazmi tak, aby ste ušetrili.
Celý článok

Pioneer Investments

Fond Pioneer je tretím najstarším podielovým fondom na svete. Vznikol už v roku 1928. Postupne sa stal veľmi populárnym vďaka zhodnocovaniu financií prostredníctvom investícií do akcií a s akciami súvisiacimi cennými papiermi na globálnom trhu.

Tento fond vyhľadával investície do rôznych spoločností so silnými charakteristikami v rozličných sektoroch a odvetviach. Fond zabezpečoval investície v cudzej mene a proti menovému riziku prostredníctvom nástrojov devízového trhu.

Akciový fond Pioneer zaznamenal najvyššiu výkonnosť v roku 2013, kedy sa merala na hodnote zhruba 22,7 %.  

Správcovská spoločnosť Pioneer Investments mala teda dlhú a bohatú históriu. Samozrejme, neposkytuje investovanie iba do jedného podielového fondu, ale do viacerých fondov.

Celý článok

Vystavte stopku žrútom mobilných dát, a ušetrite ich na dôležité veci

Máte neobmedzené mobilné dáta alebo si strážite ich míňanie? Sledujete videá alebo počúvate hudbu? Obmedzené dátové balíčky si môžete takto veľmi rýchlo vyčerpať. Aby ste mohli používať neobmedzený počet dát, musíte v každej spoločnosti spĺňať určité podmienky. Niektoré spoločnosti ponúkajú po vyčerpaní dát dokúpenie ďalších. Sú aj paušály, ktoré vás nestopnú od internetu, ale zníži sa jeho rýchlosť . Prečítajte si pár rád, ako ušetriť dáta pri používaní najpopulárnejších aplikácií.

Celý článok

Praktické tipy, ako ušetriť palivo v aute

Keďže neviete ovplyvniť cenu paliva, môžete ovplyvniť aspoň jeho spotrebu. Vyhnite sa preto neekonomickému správaniu, a zníži sa tým aj vaša spotreba. Dnešné ceny benzínu a nafty sú pre mnohých šoférov zlým snom. Ak máte technický stav auta v poriadku, zostáva upraviť váš jazdný štýl. Ekonomickou jazdou nešetríte len seba, ale príroda sa poteší. Prečítajte si preto jednoduché rady, ako na to. Keď sa nimi budete riadiť, poďakuje sa vám aj vaša peňaženka
Celý článok

Aj z malej výplaty sa dá šetriť. Tu je návod, ako na to

Možno sa vám zdá, že ušetriť z malej výplaty sa v týchto ťažkých časoch koronakrízy a hospodárskej recesie nedá. Všetci predsa dobre vieme, ako to je u nás s tabuľkovými platmi učiteľov či policajtov. Našťastie je to iba zdanie. Aj z malej výplaty sa dá ušetriť, len treba vedieť, ako na to. V článku si povieme zopár najužitočnejších tipov.
Celý článok