Financie: Zľavy, akcie a výpredaje

Nikdy nie je nesprávny čas vylepšiť si svoju finančnú situáciu. V tejto kategórii vám poradíme ako ušetriť v mnohých oblastiach, na hypotéke, elektrine, dovolenke, bývaní a podobne. Lacný účet v mBank, odborné poradenstvo na Podnikam.sk alebo aj skúsiť šťastie v hre na Tipsport.sk? Využite výhodné ponuky kupónov a vydajte sa svojou cestou. S lepšími finančnými možnosťami a vedomosťami ako ušetriť potom môžete rozmaznávať seba aj svojich najbližších darčekmi, ktoré vám urobia radosť.

mBank.sk účet

Podnikam.sk

Tipsport.sk

Najnovšie články z kategórie financie

Ako ušetriť na hypotéke

V súčasnosti si ľudia môžu požičiavať na vlastné bývanie či refinancovanie starších nevýhodných úverov najlacnejšie v celej histórii. Doba, kedy sa hypotéky poskytovali na 13% úrok, je už našťastie za nami. Stále sa dá ale ušetriť. Nižšie uvedený článok vám pomôže nahliadnuť do tematiky hypoték. Neberte to ako bibliu, nakoľko pre 100 % postup ako ušetriť na hypotéke by sa dala napísať menšia príručka. Ak ste vo financiách úplne stratený a hľadáte sever, nájdete ho po prečítaní tohto článku.
Celý článok

Ako ušetriť na elektrine

Aj niekoľko desiatok eur ročne môžete ušetriť vo vašej peňaženke, ak zmeníte tarifu, dodávateľa elektriny či vymeníte staré spotrebiče za nové. Prvotná investícia do nových, úsporných spotrebičov môže byť vyššia, no veľmi rýchlo sa vám vráti. A nielen vašej peňaženke, ale aj našej planéte.
Celý článok

Ako ušetriť na Booking a AirBnB

Ubytovanie bývalo druhou najväčšou položkou pri cestovaní. Lenže v dnešnej dobe, keď môžete zohnať obojsmernú letenku za cenu denného menúčka v reštaurácii sa dnes ubytko vyšplhalo na prvú priečku. Stále ho však môžete získať za dobrú cenu, pokiaľ viete, ako na to. Tak čítajte a dozviete sa, ktorý portál je výhodnejší a cez ktorý nakúpite lacnejšie.
Celý článok

Ako ušetriť na dovolenke

Cestovanie je isto ale pomaly nové náboženstvo. Stalo sa totiž dostupným pre oveľa viac ľudí ako kedysi. Ako to už však býva, chcete zaplatiť správnu cenu a nepreplatiť. Ak chcete ušetriť čas, objednajte si dovolenku cez cestovku. Konkurencia je veľká, takže zaujímavé zľavy nájdete aj tu. Deti majú dovolenku zdarma alebo zaplatíte len nejakú časť. Na spoznávanie krás Slovenska môžete využiť aj rekreačné poukazy. Keď máte dobrodružnú krv a dobrú jazykovú výbavu, môžete si ju vyskladať aj sami. Máme pre vás zopár tipov, ako môžete ušetriť na dovolenke.

Celý článok

Nový telefón každý rok? Ak poznáte ako na to, na výmene dokážete ušetriť

Mobilné telefóny patria k produktom s najväčšou stratou hodnoty v prepočte na rok. Či už za to môže ich masová výroba alebo neustále predstavovanie nových modelov, kúpa nového zariadenia nie je príliš dobrou investíciou, ak to ako investíciu môžeme nazvať. Môžete však vyskúšať:

  1. Kúpiť mobilný telefón na výhodný paušál
  2. Kúpiť nový telefón z inzertného portálu
  3. Akcia ako 1+1
Celý článok

Ako ušetriť za teplú vodu

Denná spotreba vody jedného človeka v domácnosti je približne 90 litrov vody. Štvorčlenná rodina tak ročne za vodu minie asi 400 eur, pretože za ten čas spotrebuje približne 200 000 litrov vody. Spoznajte triky, ako začať s úsporou vody hneď dnes.
Celý článok

Ako ušetriť na kúrení

Za teplo si v chladnom období priplatíme. Túto vetu počúvame asi pred každou zimou. Čo robiť? Ako ušetriť na kúrení? Na čo myslieť a na čo nezabudnúť? Pozrieme sa spoločne, ako najlacnejšie, ale zároveň najefektívnejšie vykurovať. Predstavíme si solárne panely, tepelné čerpadlá a kúrenie peletami. Ponúkame aj rady, ako ušetriť, ak sme si metódu kúrenia už vybrali.
Celý článok

Ako ušetriť energiu

Aj niekoľko desiatok eur ročne môžete mať vo vašej peňaženke viac, ak zmeníte tarifu či dodávateľa elektriny a plynu. Ešte výraznejšie ušetríte, ak zmeníte spôsob kúrenia. Môžete presedlať aj na obnoviteľné zdroje elektrickej energie. Čo je zelená energia, a prečo je pre našu budúcnosť dôležitá? Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na šetrenie, s ktorými môžete začať už dnes.
Celý článok